Które zdjęcia są najpopularniejsze na Instagramie w 2017 roku?

Instagram ujawnił statystyki, z których wynika, które wpisy na Instagramie cieszyły się największą popularnością w 2017 roku. Bezkonkurencyjna była Beyonce, której zdjęcia zarówno w ciąży, jak i z bliźniakami były najpopularniejsze na Instagramie i zbierały miliony polubień.

Najpopularniejsze zdjęcia z Instagrama 2017: Beyonce w ciąży

Bezkonkurencyjnie wygrywa zdjęcie ciężarnej piosenkarki Beyonce, które zebrało ponad 11 milionów polubień, z czego 8 milionów polubień pojawiło się w ciągu 24 godzin od zamieszczenia fotografii.

Najpopularniejsze zdjęcia z Instagrama 2017: Narodziny dziecka Cristiano Ronaldo

Internauci również gorąco zareagowali na zdjęcie, które całkiem niedawno
(12 listopada) pojawiło się na Instagramie, kiedy to Cristiano Ronaldo zamieścił rodzinne zdjęcie ze szpitala po narodzinach dziecka. Post zebrał 11 milionów polubień, czyli niewiele mniej niż zdjęcie Beyonce, które pojawiło się na Instagramie w lutym.

 

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes!

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 12 Lis, 2017 o 12:19 PST

Najpopularniejsze zdjęcia z Instagrama 2017: Przeszczep nerki Seleny Gomez

Trzecie miejsce zajęło zdjęcie Seleny Gomez, które zamieściła będąc w szpitalu z powodu przeszczepu nerki. Dawcą była jej przyjaciółka. "Nie ma słów na to, jak mogę podziękować mojej pięknej przyjaciółce" - napisała Gomez. "Dała mi największy prezent i poświęciła się, ofiarując mi swoją nerkę". Post zebrał ponad 10 milionów polubień.

 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez) 14 Wrz, 2017 o 3:07 PDT

Najpopularniejsze zdjęcia z Instagrama 2017: Beyonce z bliźniakami

Na miejscu czwartym pojawiła się ponownie Beyonce, tym razem z bliźniakami. Piosenkarka chciała podzielić się swoim szczęściem z narodzin dzieci, które na zdjęciu mają miesiąc.

 

Sir Carter and Rumi 1 month today.

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce) 13 Lip, 2017 o 10:10 PDT

Najpopularniejsze zdjęcia z Instagrama 2017: Cristiano Ronaldo z dziećmi

Piąte miejsce zajmuje ponownie Cristiano Ronaldo, który trzyma na rękach bliźniaki - Mateo i Eva. Gwiazda piłki nożnej i jego dzieci otrzymali ponad 8 milionów polubień.

 

So happy to be able to hold the two new loves of my life

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 29 Cze, 2017 o 10:09 PDT

Ten ranking pokazuje, że fanów bardzo interesują prywatne zdjęcia swoich idoli, zwłaszcza jak dotyczą ciąży, czy dzieci gwiazd.