Najnowszy horoskop finansowy na październik 2023 r. wskazuje, co nas niebawem czeka. Zdaniem astrologów dla Bliźniąt i Raków to nie będzie łatwy czas. Dowiedz się, co jest pisane pozostałym znakom zodiaku.

Przeczytaj: 

Baran (21.03–19.04)

Baran da się ponieść iluzji i ulokuje pieniądze w niepewnej inwestycji. Jeśli odpowiednio wcześnie się wycofa, nic nie straci. Musi jednak uważać na osoby, które źle mu życzą. W połowie miesiąca będą mu rzucać kłody pod nogi.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie zachodził w głowę, ponieważ daleka krewna zwróci się do niego z intratną propozycją. Niby wszystko będzie wyglądało uczciwie, ale intuicja zodiakalnego Barana będzie wysyłała sygnały ostrzegawcze. 

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta w październiku staną się łapczywe. Będą próbowały zagarnąć jak najwięcej dla siebie i wcale nie będą chciały się dzielić. Jednak taka postawa okaże się zgubna. Wraz z bogactwami przejmą też pecha.

Rak (21.06–22.07)

Rak musi się przygotować na najgorsze, ponieważ na początku października podejmie fatalną decyzję. Istnieje poważne ryzyko, że pójdzie z torbami. I tak się stanie, jeśli z pomocą nie zjawią się bliscy. Październik jest zapowiedzią nerwowej końcówki roku.

Sprawdź: 

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew ulegnie negatywnym emocjom i będzie się wściekał, że nie stać go na pewną rzecz. W złym humorze będzie aż do połowy miesiąca, a potem wszystkie kłopoty znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Panna (23.08–22.09)

Panna poczuje się rozczarowana. Sama przed sobą postanowiła, że do końca października uda jej się zaoszczędzić określoną sumę. Rzeczywistość okaże się jednak brutalna, ponieważ wszystkie oszczędności będzie musiała wydać.

Waga (23.09–22.10)

Waga naje się wstydu. Zrobi wielkie zakupy, a przy kasie, okaże się, że nie ma na koncie ani złotówki. Jeśli zodiakalna Waga nie zachowa czujności, padnie ofiarą oszustów. W jej orbicie już pojawiła się pewna osoba, która tylko czeka na chwilę nieuwagi.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. W twoim życiu pojawi się osoba, która będzie domagała się spłacenia długu. Jej roszczenia są bezpodstawne, ale wyjaśnienie sprawy mocno zamiesza w życiu Skorpiona.

Zobacz także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec zapomni o dobrych radach gwiazd i już w połowie października zacznie narzekać na swoje życie i obwiniać bliskich o finansowe niepowodzenia. Dzięki temu poczuje ulgę i da upust swojej frustracji, ale jednocześnie sprawi, że bliscy zaczną go unikać.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie pławił się w bogactwie. Październik będzie obfitował w finansowe niespodzianki. Dodatkowa nagroda, zwrot nadpłaconej kwoty, a nawet podwyżka sprawią, że pozwoli sobie małe szaleństwa w sklepach.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik zacznie analizować swoje przychody i wydatki, i dojdzie do słodko-gorzkich wniosków. Niby zarabia całkiem rozsądne pieniądze, ale wciąż go na niewiele stać. Gwiazdy wskazują, że w połowie października zajdzie konieczność wykonania rytuału na pieniądze.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby czeka wyjątkowo spokojny miesiąc, a wielkie sumy nie zrobią na nich wielkiego wrażenia. Zaczną doceniać to, co mają i w końcu zrozumieją, że nie ma w życiu nic cenniejszego niż święty spokój. W październiku pieniądze nie przyniosą Rybom szczęścia.