FALE tsunami i lwia grzywa w jednym
Gigantyczna objętość włosów to trend, do którego powinnaś się przekonać, jeśli chcesz być najmodniejsza na świecie. W tym sezonie porzuć jednak tapirowanie i doczepianie włosów. Cała sztuka polega na wyczarowaniu maksymalnej objętości z fryzury, którą już masz. Pomogą ci w tym nowoczesne kosmetyki typu volume, które umożliwiają szybsze odparowywanie wody podczas suszenia. Dzięki temu włosy błyskawicznie „łapią” nową fakturę, ale nie niszczą się od gorącego powietrza suszarki.
JAK TO ZROBIĆ?
W umyte i odciśnięte z nadmiaru wody włosy wczesz rzadkim grzebieniem kosmetyk kontrolujący skręt, a jednocześnie mocno utrwalający.
Podsusz włosy, trzymając głowę skierowaną w dół. Nakręć włosy na naprawdę grube wałki. Tuż przed zdjęciem, kiedy włosy będą już suche – polakieruj je solidnie. Przeczesz fryzurę palcami, spryskaj lakierem lub olejkiem w sprayu i „zagęść” skręty, używając do tego prostownicy. Jeszcze raz przesusz włosy, opuszczając głowę w dół. Jeśli zależy ci na oryginalnej formie loków – wyprostuj pojedyncze końcówki włosów.

BLOND szamański i przedziałek
Kup prostownicę z wymiennymi płytkami do prostowania i do karbowania włosów.
JAK TO ZROBIĆ?
Zrób równy przedziałek i wysusz włosy, kierując strumień powietrza w dół. Wyprostuj pasma przy samej głowie, zaczynając od linii przedziałka na długości ok 10-20 cm. Użyj drobnej karbownicy do nadania faktury pozostałym włosom na całej długości. Stosuj ją na zupełnie suche włosy.

SEXY warkocz w megaskali
Jest nadal supermodny! Będzie miłym urozmaiceniem dla fryzur z długich włosów.
JAK TO ZROBIĆ?
Wysusz włosy używając pianki i okrągłej szczotki. Każde pasmo wyciągnij w inną stronę. Zbierz włosy nad jednym ramieniem i zapleć je w warkocz zaczynając na wysokości ucha. Jeśli uznasz, że twój własny jest raczej mizerny, możesz wspomóc się doczepianymi pasmami w naturalnym kolorze. Wpleć je do środka, a nikt nie zauważy, że nie są twoje!