Jaki jest najlepszy znak zodiaku? 

Najlepszy znak zodiaku to wyjątkowo fascynujący temat. Każdy z nas chciałby urodzić się pod gwiazdozbiorem, który zebrał wszystko, co najlepsze, a jego życie to pasmo niekończących się sukcesów. Prawdą jest, że każdy z dwunastu zodiaków posiada w sobie te cechy, które czynią go wyjątkowym i dają przewagę w osiągnięciu sukcesu na poszczególnych polach. Może to dotyczyć zarówno powodzenia w biznesie, szybkiego zgromadzenia fortuny, jak i spełnienia w życiu rodzinnym. Kobiety o wybranych, trzech znakach zodiaku uważane są za królowe intuicji. Los obchodzi się z nimi łagodnie, ponieważ potrafią one trafnie przewidywać, co przyniesie przyszłość. 

Poznaj najlepsze znaki zodiaku, które przodują w przyjaźni i miłości. Dowiedz się, kogo gwiazdy obdarzyły cechami, dzięki którym osiągają powodzenie w finansach i jak wyglądają wybrańcy losu w sprawach związanych z wielką karierą.

Najlepsza żona według znaku zodiaku 

Tytuł najlepszej żony według znaku zodiaku należy do Raka. Panie spod tego znaku są opiekuńcze, troskliwe i skłonne do poświęceń. Potrafią świetnie zarządzać domowym budżetem. Rodzina jest dla nich najważniejsza. Są kochające i uważnie wsłuchują się w potrzeby partnera. Chętnie wspierają w potrzebie i pielęgnują uczucie. Do grona najlepszych żon według znaków zodiaku zaliczyć można również Wagę oraz Byka. Są one jednocześnie uważane za dwa znaki zodiaku, które posiadają wewnętrzną słodycz. Potrafią oczarować każdego, a życie z nimi jest spokojne oraz wypełnione szczęściem i miłością. 

Na przeciwległym biegunie znalazły się: Lew, Panna, Skorpion i Ryby. Według astrologów kobiety spod tych znaków zodiaku to najgorsze żony

Najlepszy mąż według znaku zodiaku

Najlepszym mężem według znaku zodiaku jest Koziorożec. Na pierwszym miejscu stawia żonę i jest jej wierny aż do grobowej deski. Związek z nim jest oparty na partnerstwie. Jest czuły, opiekuńczy i bardzo ceni sobie spokojne życie z rodziną. Do grona znaków zodiaku, którzy są wiernymi i oddanymi partnerami zaliczają się również: Rak i Ryby. Mężczyźni spod tych znaków dbają o to, aby uczucie nie wygasło. Stać ich na romantyczne gesty, a dla ukochanej żony są w stanie zrobić dosłownie wszystko. 

W grupie najbardziej romantycznych znaków zodiaku Bliźnięta, Lew i wspomniany już Koziorożec. Oznacza to, że panowie spod tych gwiazdozbiorów również są świetnymi kandydatami na mężów

Zobacz także:

Zobacz także: 

Który znak zodiaku jest najlepszym kochankiem 

Według astrologii istnieje grupa 5 najlepszych znaków zodiaku, które wiodą prym w roli zmysłowych kochanków. Potrafią być bardzo czuli i zawsze zwracają uwagę na to, jakie są potrzeby i oczekiwania partnera. W tym zestawieniu znalazły się zarówno ogniste zodiaki, które słyną z wielkiego temperamentu, jak i stateczne i perfekcyjne znaki, które zawsze dążą do tego, aby być najlepszym z tym, co robią. Wielkim zaskoczeniem może więc okazać się fakt, że najlepszym kochankiem według znaku zodiaku jest zarówno temperamentny Lew, jak i wytrwała Panna czy Skorpion. W tej grupie znalazły się również uczuciowe Ryby oraz opiekuńczy Byk. O podobną analizę pokusiła się pewna wróżka znana w mediach społecznościowych. Według niej najlepsze kochanki według znaków zodiaku to Wagi i Lwy. 

Najlepsze pary: znaki zodiaku, które łączy wielka miłość 

W astrologii panuje przekonanie, że istnieją pewne pary zodiaków, które tworzą najbardziej udane i wartościowe związki. To niezwykłe połączenie spełnia się w następujących przypadkach: 

  • Rak - Ryby
  • Lew - Koziorożec
  • Bliźnięta - Wodnik 

To właśnie najlepsze znaki zodiaków, które w takich konfiguracjach potrafią zbudować wspaniałą relację. Te pary znaków zodiaku łączy wyjątkowa więź. Astrolodzy określają te związki jako najbardziej udane. Tworzą harmonijną i szczęśliwą relację. Troszczą się o siebie i uważnie słuchają swoich potrzeb. Potrafią motywować się wzajemnie i doceniają swoje najlepsze cechy. Te związki są oparte na szacunku i miłości. Dostrzegają w sobie to, co piękne i dobre oraz potrafią niwelować złe cechy.  

Zobacz także: 

Jaki znak zodiaku jest najlepszym przyjacielem?

Najlepszy znak zodiaku w kwestii przyjaźni to bez wątpienia Ryby. Osoby urodzone w okresie 19 lutego do 20 marca są wspaniałymi słuchaczami. Potrafią wesprzeć w potrzebie i zawsze służą dobrą radą. Są wrażliwe i empatyczne. Wiedzą, jak wczuć się w emocje i sytuację drugiej osoby. Chętnie służą pomocą i nigdy nie pozostawiają bliskich w potrzebie. Do grona znaków zodiaku o wielkim sercu zaliczają się też spokojne Raki i życzliwe Wagi. Dzięki temu osoby spod tych gwiazdozbiorów także są wspaniałymi przyjaciółmi. Mają silnie rozwiniętą intuicję i wiedzą, kiedy bliska ich sercu osoba potrzebuje pomocy. 

Najlepszy znak zodiaku: finanse i kariera

Najlepszy znak zodiaku, który ma szczęście w interesach i potrafi z powodzeniem pomnażać swój majątek to Baran. Ten zodiak chętnie wchodzi w pozycję lidera i nie boi się podejmować ryzyka. Lubi pieniądze i wie, w jaki sposób je pozyskać. To urodzony biznesmen, który od życia dostaje to, czego chce. Cieszy się społecznym prestiżem i nie ma żadnych kompleksów czy ograniczeń. Do grona znaków zodiaku, które najczęściej zostają milionerami astrolodzy zaliczają jeszcze Wagę i Koziorożca. To właśnie te gwiazdozbiory posiadają cechy, dzięki którym sukces finansowy jest na wyciągnięcie ręki.

 Z kolei grupę najbardziej zapracowanych znaków tworzą: Panna, Byk i Koziorożec. Osoby urodzone pod tymi zodiakami są bardzo zaangażowane w to, co robią zawodowo. Kariera i pieniądze są dla nich ważne, dlatego często zajmują wysokie stanowiska w firmach bądź prowadzą dobrze prosperujące biznesy.