Najładniejsze świąteczne swetry na zimę 2020: z sieciówek i nie tylko

Trudno nie kochać świątecznych swetrów. Mikołaje, o twarzach dobrze znanych z naszych przedszkolnych zdjęć, sanie ciągnięte przez koślawe renifery, szkółki choinek, wydziergane misternie jemioły, błyszczące od brokatu i cekinów bombki, rękawy oprószone wełnianym śniegiem - zdarzają się nawet podświetlane modele! Świąteczne swetry to karnawał kiczu i festyn ludowej sztuki, najczęściej bawarskiej, polskiej, skandynawskiej. To wszystko uchodzi im na sucho, gdy tylko w radio usłyszmy pierwsze dźwięki "Last christmas". Z głębi szaf wyciągamy swoje ukochane świąteczne swetry i nie wychodzimy z nich przynajmniej do Sylwestra! 

Tym bardziej teraz, gdy pandemia zamknęła nas w domach i ciepły sweter, dres i puchowe sandałki, to spełnienie naszych marzeń. Wiemy, że nie tylko my jesteśmy zakochane w uroczych, zabawnych świątecznych swetrach.

Zobacz też:Modne swetry na zimę od polskich marek - w retro stylu Diany czy świąteczny a la Bridget Jones?

Najładniejsze świąteczne swetry na zimę 2020: gdzie je znajdę?

Każdego roku, w zimowych kolekcjach sieciówek i polskich marek nie może zabraknąć standardowych modeli świątecznych swetrów. Niektóre marki stawiają na klasykę - ma być klimatycznie i niezmiennie niczym pewność, że w Wigilię Kevin znów zostanie sam w domu. Kochamy te modele czerwonych i białych świątecznych swetrów, które wprawiają nas w klimat zabawy i domowego ciepła. Polecamy jako jedną z rodzinnych zabaw, konkurs z nagrodami za najzabawniejsze świąteczne swetry. Najbardziej kreatywne świąteczne swetry znalazłyśmy w ofercie sieciówek takich jak: Reserved, Oysho (ma całą linię zimowych swetrów), Cropp, House. Fantazyjne modele znalazłyśmy też na Zalando, Asos, Femi Stories i NAKO.

Najładniejsze świąteczne swetry na zimę 2020: jakie modele wybrać?

Ale określenie "świąteczne swetry" nie musi być tylko synonimem kilku grudniowych dni i syndromu Marka Darcy'ego (pamiętacie tę scenę z "Dziennika Bridget Jones"?). W tegorocznych kolekcjach sieciówek i polskich marek znalazłyśmy modele nietypowych świątecznych swetrów. Są tak piękne, że zamierzamy nosić je do wiosny! Świetnie zgrają się z długimi sukienkami boho, długimi zamszowymi kozakami lub botkami w stylu combat boots.