Z astrologii możesz wyczytać niezwykle wiele informacji dotyczących twojej osobowości oraz życiowego przeznaczenia. To oczywiście nie wszystko, ponieważ z układu gwiazd i planet oraz ich prawidłowej interpretacji dowiedziesz się również tego, z jakim znakiem stworzysz najbardziej wartościowe relacje. Kompatybilność znaków zodiaku to temat niezwykle fascynujący. Pewne grupy zodiaków łączy niewidzialna nić porozumienia. Potrafią odgadnąć swoje myśli, a słowo konflikt nie występuje w ich słowniku. Jest też druga strona medalu. Astrologia potrafi wskazać najgorsze połączenia znaków zodiaku. Jak to wygląda w przypadku temperamentnego Lwa

Jaki znak zodiaku jest najgorszy dla Lwa? 

Najgorszy znak zodiaku dla Lwa to przyziemna i uporządkowana Panna. W tym przypadku nie ma elementów wspólnych, które mogłyby dać szansę na udany związek. Wartości, którymi się kierują oraz ich temperamenty są diametralnie różne. Kompromis jest zwyczajnie niemożliwy. Panna to ziemski znak zodiaku, który nastawiony jest na to co dzieje się tu i teraz. Jej życie to starannie ułożony plan, w którym nie ma miejsca na spontaniczność ani porażkę. Wszelkie odstępstwa od przyjętej normy traktuje jako przeszkody i zrobi wszystko, by znów powrócić do sztywno określonych ram. Nie lubi przyznawać się do błędów, dlatego decyzja o zakończeniu związku z pewnością nie padnie z jej strony. 

Zupełnie inaczej działa Lew. Dla niego życie to nieustanna zabawa. Osobowość Lwa sprawia, że musi czuć się wolny, choć jednocześnie uwielbia przebywać wśród ludzi. Kiedy go słuchają i podziwiają, czuje się spełniony. Jego wielkie ego jest wówczas w pełni nasycone. Lew czuje się przewodnikiem stada i uwielbia otaczać opieką swoich najbliższych. Często chce też, aby inni całkowicie podporządkowali się jego wizjom. W przypadku Panny taki układ zupełnie nie wchodzi w grę, ponieważ w jej świecie to ona jest orędowniczką i wie, najlepiej, co zrobić, aby wszystko było dobrze. Taki związek będzie więc nieustannym pokazem siły Lwa i ignorowaniem jego działań przez Pannę. Każde z nich patrzy w inną stronę i inaczej widzi przyszłość. 

Zobacz także: 

Kto jeszcze nie pasuje do Lwa? 

Chociaż przyjęło się, że wśród najgorszych znaków zodiaku na żonę wymienia się  m.in. Skorpiona i Ryby, to w przypadku kompatybilności z Lwem, egzaminu nie zda płaczliwy i emocjonalny Rak. To kolejny znak zodiaku, który nie pasuje do energicznego zodiaku. Różnice nie do pogodzenia będą dotyczyły przede wszystkim spraw rodzinnych i miejsca zamieszkania. Kiedy Rak otworzy przed kimś swoje serce i mu zaufa, w jego głowie od razu pojawiają się myśli o cieple domowego ogniska. Inaczej na świat patrzy ognisty znak zodiaku. Lew jest typem zdobywcy, który nie lubi spoczywać na laurach. Musi czuć ciągłą ekscytację, której nie znajdzie w małym domku daleko w górach. Za to dla Raka cisza, spokój i bliskość ukochanej osoby to najlepszy scenariusz na życie. Tych dwóch wizji nie da się pogodzić. 

To nie koniec listy niefortunnych połączeń. Który znak zodiaku jest najgorszy dla Lwa? Niewielkie szanse na powodzenie ma duet Lew i Waga. W pewnych kwestiach zbyt mocno przypominają siebie. Są tak samo głodni uwagi i uwielbiają przypisywać sobie wszystkie zasługi. Takie zachowanie może doprowadzić do tego, że zamiast się wspierać, zaczynają rywalizować. Każde słowo czy gest odczytują jako zły zamiar i próbę podkopania pewności siebie drugiej ze stron. Jest coś jeszcze, co komplikuje sprawę. Wagi są bardzo romantyczne i mają w głowie określoną wizję związku. Mimo licznych kłótni, będą chciały utrzymać partnera przy sobie i nie pozwolą mu odejść tak łatwo. 

Zobacz także:

Zobacz także: 

Wśród najgorszych znaków zodiaku na męża astrologia podaje Barana i Wodnika. Drugi z wymienionych znaków rzeczywiście nie powinien myśleć o ślubnym kobiercu, jeśli sądzi, że jego lepszą połówką jest ktoś spod znaku Lwa. Silne wibracje płynące od każdego ze znaków mogą wywołać prawdziwą emocjonalną burzę. Wodnik to inteligentny i nieco ekscentryczny zodiak, którym włada żywioł powietrza. Początkowo ta oryginalność i swoboda może bardzo spodobać się komuś spod znaku Lwa. Odmienność i życie na własnych zasadach wzbudzi wiele ekscytacji, której tak łaknie każdy Lew. Niestety po pewnym czasie wspólne pasje i cele mogą zacząć się rozbiegać. Dla Wodnika rozmowa o uczuciach jest czymś niekomfortowym, dlatego wyjście z kryzysu może okazać się niezwykle trudne. 

Najgorszy znak zodiaku dla Lwa: jak to interpretować?  

Najgorszy znak zodiaku dla Lwa to Panna. Zaraz po niej do grona niefortunnych połączeń zaliczają się te stworzone z: Rakiem, Wagą lub Wodnikiem. Czy to oznacza, że  takie pary są z góry skazane na porażkę? W astrologii nie ma łatwych odpowiedzi i prostej drogi do interpretacji.

Aby lepiej poznać siebie oraz swojego partnera warto dokładniej przeanalizować swój kosmogram. Weź pod uwagę nie tylko znak słoneczny. Sprawdź również, gdzie przebywał Księżyc w momencie narodzin twoich i twojej drugiej połówki. Niezwykle istotny jest też układ planet i innych ciał niebieskich w tej wyjątkowej chwili. Ascendent również zdradzi o was wiele, zaś oś Imum Coeli i Medium Coeli uzupełni wiedzę o życiowym przeznaczeniu, emocjach i naturalnych predyspozycjach. Wszystkie te elementy składają się na analizę osobowości. Osoby spod znaku Lwa mogą zakochać się w Pannie, jeśli ta ma w swoim wykresie urodzeniowym połączenia, które równoważą jej krytyczny i pedantyczny charakter.