Awantura na środku ulicy, w kinie, teatrze, restauracji, supermarkecie... Przy tych osobach możesz najeść się jedynie wstydu. Wszczynają kłótnie na potęgę i ani trochę nie jest im wstyd. Co je ze sobą łączy? To oczywiście znak zodiaku!

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Zastanawiasz się, dlaczego w waszym związku często pojawiają się kłótnie, a zwykła wymiana zdań szybko przeradza się w karczemną awanturę? Masz taką koleżankę, która permanentnie ma ze wszystkim problem? Być może osoby, które są blisko ciebie to urodzeni awanturnicyOto najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Jesteśmy pewne, że nasza lista pokryje się z prawdziwym życiem.

Lew

Lwy są przewrażliwione na swoim punkcie. Brak im dystansu do siebie, łatwo ich urazić i bardzo często się obrażają. Charakterystyczne dla Lwów jest to, że szybko się denerwują. I chociaż każdemu wydaje się, że to silne znaki zodiaku, to kompletnie nie potrafią panować nad swoimi emocjami. Brak szacunku i ignorowanie jego osoby – to najszybciej doprowadzi Lwy do furii. Uwielbiają być w centrum uwagi i jeśli widzą, że nikt ich nie słucha i nie liczy się z ich zdaniem, odpalają się jak raca w Sylwestra. Oj, lepiej nie wchodzić z nimi w dyskusję!

Waga

Wagi - urodzone prowokatorki! Często krytykują innych i wbijają im szpile, aby po prostu narobić rabanu. Osoby spod tego znaku szybko tracą panowanie nad sobą i wybuchają - mają po prostu krótki lont. Do tego, są obrażalskie i pamiętliwe, przez co stare niesnaski potrafią wyciągnąć nawet po kilku latach. W tym przypadku ich zmienne nastroje w sumie są zaletą - bywa, że po trwającej dwie minuty ostrej wymianie zdań, zamieniają się w słodkie kotki.

Skorpion

To najgorsi kłótliwcy, na jakich w życiu trafisz. Skorpiony, w odróżnieniu od innych znaków zodiaku, które też znajdują się w niezbyt zaszczytnym gronie awanturników, nie wybuchają od razu, tylko kumulują w sobie emocje, żeby wybuchnąć w najmniej oczekiwanym momencie. Osoby te łatwo urazić - nie potrafią one przyjmować krytyki i będą szły w zaparte, kiedy powiesz im, że przesadzają. Co gorsza, Skorpion doprowadzony do ostateczności może być bardzo agresywny.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

 

Zobacz także: