Ashley Graham podzieliła się z instagramowymi obserwatorami wyjątkowym zdjęciem. Modelka pozuje do niego zupełnie nago, przysłaniając dłonią biust. To swego rodzaju hołd dla kobiecego ciała.

Ashley Graham na Instagramie 

Ashley Graham jest prawdopodobnie najpopularniejszą na świecie modelką plus size. Jej znakiem rozpoznawczym jest przełamywanie tematów tabu, zwłaszcza w social mediach. Ashley nie wstydzi się pokazywać swojego nagiego, odbiegającego od "instagramowych standardów" ciała. I wiele osób właśnie za to ją kocha - modelkę obserwuje aż 14 milionów osób. 

Ashley Graham pozuje nago w ciąży: "Moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia"

Aktualnie modelka spodziewa się bliźniąt i to właśnie o tym najczęściej pisze w swoich social mediach. Regularnie publikuje kolejne fotografie z ciążowym brzuchem, czym wzbudzała zachwyt swoich followersów. Jej najnowszy post jest prawdziwym hitem.

Ashley Graham pozuje całkiem nago. Na zdjęciu widzimy jej ciążowy brzuch w pełnej okazałości, w tym widoczne na nim rozstępy:

Justin mówi, że moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia - napisała modelka, cytując partnera, Justina Ervina.

 To chyba jeden z najpiękniejszych postów w duchu body positive, jakie ostatnio widziałyśmy. Potwierdzają to fani modelki oraz jej przyjaciółki po fachu.

Przepiękna - napisała Lily Aldridge.

Post skomentowały także Helena Christensen i Naomi Campbell.

Zobacz także:

 Więcej insgaramowych zdjęć Ashley Graham wykonanych w duchu body positive znajdziecie w naszej galerii.