Wrześniowe układy astrologiczne przypominają przeplatankę dobrych i złych wieści. Specjaliści wskazują, że wiele trudów przyniesie nam zwłaszcza przesilenie jesienne, czyli przełom 22-23 września. Jeszcze zanim nadejdzie ta znacząca data, wszyscy zostaniemy objęci wpływem innego fenomenu. Dotknie ono zwłaszcza 3 znaki zodiaku. Nadchodzi zjawisko astrologiczne, które otworzy drzwi Fortuny. Warto być w gotowości.

Trygon Słońca z Plutonem – zjawisko astrologiczne, które otworzy drzwi Fortuny

Już wkrótce rozpocznie się układ, który wpłynie na nasze myślenie i bogactwo. 19 września rozpoczyna się trygon Słońca z Plutonem. Zjawisko to potrwa aż do 23 września, a jego maksimum wypada 21 września 2023 roku o godz. 7:20. Ten harmonijny aspekt planetarno-gwiezdny obejmuje cały Układ Słoneczny i wzmacnia atuty występujących w nim ciał niebieskich. Mówi się, że to zjawisko astrologiczne, które otworzy drzwi Fortuny.

Słońce w trygonie z Plutonem wpłynie najmocniej na nasze postrzeganie świata, a zwłaszcza na jego materialną część. Pluton w Wodniku, dodatkowo w fazie retrogradacji, sprawia, że łatwiej kształtować świat z pomocą myśli przekuwanych w czyn. Osoby najbardziej zdeterminowane mają teraz przed sobą idealny czas na budowanie swojego dobrobytu, pozycji zawodowej, bogactwa i władzy. Słońce w Pannie pomaga natomiast zachować wytrwałość, ambicję, odwagę i siłę. Oba ciała niebieskie ułatwiają walkę o swoje. Trygon Słońca i Plutona sprzyja najmocniej wybranym 3 znakom zodiaku.

Zobacz też:

Słońce w trygonie z Plutonem wrzesień 2023  – w gotowości muszą być 3 znaki zodiaku

Astrolodzy wskazują, że wszelkie trygony pomagają nam zebrać potrzebne siły, wiedzę, energię i sprzymierzeńców do działania. Od 19 do 23 września mamy szansę zdobyć upragnione stanowisko, dostać się do wymarzonego miejsca, zdobyć nagrody i uznanie. Trygon Słońca i Plutona to zjawisko astrologiczne, które otworzy drzwi Fortuny. Pluton wzmacnia poczucie obowiązku, skłania do pracy i wspiera uważność. Nic nie zrobi się samo, ale w działaniu pomoże nam energia Słońca i Plutona. Kto najbardziej z niej skorzysta?

Dawka energii dla Lwa

Podopieczny znak zodiaku Słońca, Lew, może obecnie czuć się nieco przytłoczony nadchodzącą jesienią. Trygon Słońca z Plutonem sprawi, że Lew otrzyma zastrzyk energii. Obudzi się do działania, walki i cieszenia się życiem. To świetna okazja na zapewnienie sobie dobrego stanowiska i zarobku na nadchodzącą jesień. Cokolwiek dużego Lew ma w planach, powinien to zrobić od 19 do 23 września. Po tym czasie możliwe, że znów opadnie z sił i pogrąży się w zniechęceniu.

Wodnik i Skorpion na tapecie

Znak zodiaku najmocniej związany z Plutonem to Skorpion. Osoby urodzone w jego oddziaływaniu mogą teraz czuć potrzebę walki o rację, władzę i pieniądze. Skorpion otworzy drzwi Fortuny, ale czy odważy się wejść? Pluton pomoże zdobyć bogactwo, ale Słońce sprawi, że każdy jego ruch będzie bacznie obserwowany. Może z tego wyniknąć zarówno wiele dobrego, jak i złego. Należy więc pilnować się w emocjonalnych sytuacjach.

Zobacz także:

Wodnik, znak zodiaku, w którym przebywa teraz Pluton, może wpaść na genialne pomysły. Słońce doda mu energii do ich realizacji i doprowadzenia spraw do szczęśliwego finału. Warto pokonać nieśmiałość i społeczne bariery. Takie działania zwrócą na siebie uwagę, a nawet przyniosą trochę krytyki, ale na dłuższą metę to Wodnik będzie podziwiany i stawiany za wzór. W zawodach, które wymagają walki z konkurencją, Wodnik będzie teraz niezastąpiony.

Sprawdź także: