"Nowe oblicze Greya" to finał romansu Christiana Greya i Any, który jest osadzony na kanwie thrillera, podobnie jak druga część "50 twarzy Greya". Christian i Ana muszą zagrać w niebezpieczną grę z tajemniczym Jackiem Hyde'm, a przy okazji biorą bajkowy ślub i wyjeżdżają na miesiąc miodowy.

W wideo zwiastunie "Nowe oblicze Greya" antybohater cyklu, Jack Hyde atakuje Anę nożem, więc robi się mocno niebezpiecznie. Ta scena jednak, jak mówią plotki, może być fałszywką na potrzeby pierwszej zajawki filmu i w ogóle nie pojawić się w ostatecznej wersji produkcji! Po "Ciemniejszej stronie Greya" wygląda więc na to, że twórcy "Nowego oblicza Greya" będą chcieli mocno zaskoczyć i zejść z romansowego tonu, którym zaczynała się seria "50 twarzy Greya".

Co istotne, scenariusz do ostatniej, trzeciej części napisał mąż E.L.James, autorki całej serii książek o Christianie Greyu.

"Nowe oblicze Greya" kiedy premiera?

Premiera finału serii o Greyu "Nowe oblicze Greya" przewidziana jest na Walentynki 2018 roku. Ma być szokująco, a sądząc po zwiastunie również bardzo mrocznie. Wakacje państwa Grey zostaną brutalnie przerwane. Sprawdźcie filmowy teaser!