Pełnia Księżyca zawsze wzbudza niepokój. Każda z nich jest jednak zupełnie inna i może w odmienny sposób wpływać na nasze zachowanie oraz samopoczucie. 9 października na niebie ujrzymy tzw. Krwawy Księżyc. Sprawdź swój horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie i przekonaj się, co czeka cię tego dnia. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Baran

Baran może czuć się bezpieczny. Ta Pełnia Księżyca sprzyja jego znakowi zodiaku. Właśnie dlatego poczuje on, że ma spore pokłady energii. Będzie mógł ją wykorzystać przede wszystkim w sferze zawodowej. Być może wpadnie na pomysł, który już niedługo przyniesie mu upragniony awans lub podwyżkę. Sukcesy są widoczne także na polu uczuciowym. U boku Barana pojawi się ktoś, kto sprawi, że jego życie stanie się lepsze. 

Zobacz także: 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Byk

Byk jest odważnym znakiem zodiaku, ale ostatnio dusił w sobie wszystkie emocje. Kontrolował go strach, który teraz w końcu przezwycięży. "Krwawy Księżyc" doda Bykowi odwagi, którą ten będzie mógł wykorzystać zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dzięki temu osiągnie wszystko, o czym od dawna marzył. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Bliźnięta

Bliźnięta z reguły są realistami. "Krwawy Księżyc" sprawi natomiast, że zaczną bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość. Przekonają się, że życie potrafi być pełne niespodzianek, a niektóre z nich mogą przypominać bajkowe scenariusze. To sprawi, że Bliźnięta w końcu odważą się marzyć i zaczną wierzyć w rzeczy, które do tej pory wydawały im się niemożliwe do zrealizowania. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Rak

Rak w końcu poczuje w sobie siłę, której potrzebował do stawienia czoła codzienności. Zda sobie sprawę z tego, że wszystkie przeciwności da się pokonać, jeśli tylko uspokoimy swój umysł. Postanowi wziąć się w garść, a pomogą mu w tym medytacje. Dobrym pomysłem jest też joga. To pomoże mu się wyciszyć i pozbyć się napięcia. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Lew

Lew 9 października będzie musiał stawić czoła demonom przeszłości. Wrócą sprawy, które nie dają o sobie zapomnieć. Dlatego tak ważne jest wsparcie rodziny i przyjaciół. Osoby o tym znaku zodiaku powinny otoczyć się tego dnia bliskimi i szczerze z nimi rozmawiać. To pomoże im rozliczyć się z tym, z czym nie mogły sobie poradzić w pojedynkę. 

Zobacz także:

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Panna

Panna poczuje się spokojna i wyciszona. Dawno nie miała tak mało obowiązków i w końcu może pozwolić sobie na relaks. To dobry czas na sprawianie sobie drobnych przyjemności. To może być seans filmowy, domowe SPA lub wyjście na zakupy z przyjaciółką - Panna powinna robić wyłącznie to, na co ma dziś ochotę. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Waga

Waga pod wpływem "Krwawego Księżyca" będzie miała potrzebę wyrażenia swojej osobowości. Pobudzi wodze wyobraźni i postanowi w kreatywny sposób spędzić ten czas. To dobry moment na to, żeby się wykazać - nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym. Możesz przearanżować wnętrza swojego mieszkania, namalować obraz lub zrobić cokolwiek innego - to zależy wyłącznie od ciebie. 

Zobacz także: 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Skorpion

Skorpion, choć jest indywidualistą, teraz wyjątkowo będzie lgnął do ludzi. Będzie miał potrzebę spotkań towarzyskich. Rodzinny obiad lub kolacja w gronie przyjaciół to dobry pomysł - inaczej może poczuć się samotny. Jeżeli nie ma okazji do spotkań, zawsze może umówić się z kimś bliskim na rozmowę telefoniczną lub online. To poprawi mu nastrój. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Strzelec

Strzelec może teraz odczuwać niepokój. Żeby temu zaradzić, powinien poszukać nowego hobby. Interesujące zajęcia mogą sprawić, że nabierze optymizmu i chęci do działania. Zajmie też czymś głowę i nie dopuści do siebie chaotycznych myśli. Dzięki temu w spokoju uda mu się przetrwać nadchodzącą Pełnię Księżyca.

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Koziorożec

Koziorożec powinien uważać na wydatki. "Krwawy Księżyc" może go prowokować do wydania większej ilości gotówki. Drobne zakupy oczywiście nie powinny zaszkodzić. Problem polega na tym, że mogą doprowadzić Koziorożca do braku kontroli nad kolejnymi przelewami. Tym samym oszczędności zaczną znikać w błyskawicznym tempie. Lepiej powstrzymać się od zakupów. 

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Wodnik

Wodnik poczuje potrzebę pobycia sam na sam ze swoimi myślami. To dobry czas na wsłuchanie się we własne potrzeby i przeanalizowanie, czy na pewno jest w miejscu, w którym pragnie być. Choć nie powinien w tym momencie podejmować żadnych radykalnych kroków, "Krwawy Księżyc" może mu uświadomić, że coś jest nie tak i skłonić do dalszej analizy.  

Horoskop na Pełnię Księżyca w Baranie - Ryby

"Krwawy Księżyc" jest wyjątkowo przerażający dla wrażliwej Ryby. Osoba posiadająca ten znak zodiaku może się poczuć przytłoczona tym, co dzieje się dookoła. Dlatego powinna odizolować się od negatywnych informacji i skupić na własnych emocjach. To dobry czas, żeby się zrelaksować i wsłuchać w intuicję - ona jeszcze nigdy nie zawiodła żadnej Ryby. 

Zobacz także: