Specjaliści są przekonani, że w trudnych momentach zawsze możemy liczyć na wsparcie duchowych przyjaciół. Okazuje się, że nad osobami o tych 5 imionach w 2 połowie maja będzie czuwał niebiański opiekun. Koniec miesiąca będzie dla nich wyjątkowy, a wiele kłopotów zniknie na zawsze. Poznaj szczęśliwych wybrańców i dowiedz się, co wydarzy się niebawem w ich życiu.

Czytaj także: 

Nad osobami o tych 5 imionach w 2 połowie maja będzie czuwał niebiański opiekun

Edward

Edward już po 15 maja może się spodziewać niebiańskich wskazówek. Jeśli tylko dobrze wsłucha się w skierowane ku niemu znaki, nie popełni fatalnego błędu, który może ściągnąć na jego bliskich koszmarne nieszczęście. Powinien zachować szczególną ostrożność przy podejmowaniu decyzji finansowych. W jego orbicie znajduje się fałszywy doradca.

Katarzyna

Katarzyna w najmniej spodziewanym momencie otrzyma duchowe wsparcie. Dzięki niebiańskiej opiece podejmie ważną decyzję, która na zawsze odmieni jej los. Wiele wskazuje na to, że stanie się to jeszcze przed Bożym Ciałem. Jeśli jednak zignoruje głos swojej intuicji, może zapomnieć o swoim szczęściu. Taki splot okoliczności nie powtórzy się zbyt szybko.

Małgorzata

Małgorzata zwątpi w lepszą przyszłość, a nawet zaniecha jakichkolwiek działań, które przybliżą ją do szczęścia. W 3 tygodniu maja otrzyma niebiańskie wsparcie, które sprawi, że los się do niej uśmiechnie, a nawet uda jej się spełnić jedno swoje marzenie. Wszystko wskazuje, że szczególną uważność powinna zachować w czwartek.

Olgierd

Olgierd zostanie postawiony przed trudnym wyborem, a nawet może mieć poczucie, że los umieścił go między młotem a kowadłem. Niezależnie na jakie rozwiązanie się zdecyduje, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że zaszkodzi sobie lub bliskim. Wszystko się jednak dobrze skończy, jeśli tylko posłucha niebiańskich wskazówek.

Stanisława

Stanisława w 2 połowie maja będzie miała osłabioną aurę. Wszystko to za sprawą pewnej osoby, która nie ma wobec niej dobrych intencji. Niebiański opiekun jednak jasno wskazuje, że jedynie podążanie za głosem serca może odwrócić sytuację na jej korzyść. Pod żadnym pozorem nie powinna dać się wciągnąć w intrygi. To może jej tylko zaszkodzić.

Zobacz także: