Lekarka zaatakowana z powodu swojej urody

Medina Culver to 30-letnia Amerykanka, która pracuje jako lekarz. Na swoim profilu na Instagramie ma ponad 44 tysiące obserwujących. Ostatnio kobieta zdecydowała się zamieścić specjalny filmik, w którym wymienia powody, dla których według ludzi, nie powinna być lekarzem.

Zbyt ładna. Powinnaś zarabiać na życie swoim wyglądem, a nie mózgiem – to tylko jeden z cytatów hejterów, jaki możemy znaleźć w filmiku Mediny Culver

Lekarka przyznała, że wiele osób zarzuca jej, że jako kobieta, powinna w pierwszej kolejności myśleć o rodzinie i małżeństwie, a dopiero potem o karierze zawodowej. Amerykanka otwarcie mówi, że nie zamierza słuchać żadnego z tych komentarzy. Co więcej, zapewnia, że nie interesuje ją, co ludzie sądzą na temat jej zawodu.

Zobacz też: 

Tak wygląda najpiękniejsza rodzina na świecie. Internauci oszaleli na punkcie ich zdjęć!

Syn Audrey Hepburn zdradził największe kompleksy aktorki. Nie zgadniecie, jakie wady widziała w sobie gwiazda

„Piękne kobiety mogą być kimś więcej niż ładnymi twarzami

Oprócz hejterów, Medina Culver ma na swoim koncie mnóstwo fanów, którzy wspierają lekarkę i po opublikowaniu wideo zasypali ją dodającymi otuchy komentarzami.

Nigdy nie słuchaj negatywnych opinii.

Ty rządzisz! Mam córki bliźniaczki ubiegające się o przyjęcie do szkoły medycznej. Jestem z nich dumna. A ty jesteś inspiracją – piszą zachwyceni internauci pod filmikiem Mediny Culver na Instagramie.

Lekarka zazwyczaj używa swojego profilu na Instagramie, aby okazać wsparcie kobietom w różnych sprawach medycznych. Jednakże nie rezygnuje z zamieszczania na swoim koncie prywatnych zdjęć w swoim wolnym czasie z mężem.

Piękne kobiety mogą być kimś więcej niż ładnymi twarzami…– pisze lekarka - Obecnie jestem dumna z tego, że jestem kobietą lekarzem bardziej niż kiedykolwiek!

Zobacz też:

Depilacja bikini. Pielęgniarka zdradziła najskuteczniejszy i najdelikatniejszy sposób depilacji okolic intymnych. Jej filmik stał się hitem Internetu!

Piękna córka Gisele Bündchen odtworzyła słynne zdjęcie supermodelki. Fani zachwyceni! Czy pójdzie w ślady znanej mamy?

Tak wygląda najpiękniejsza mama świata: ma czwórkę dzieci i inspiruje inne mamy do dbania o siebie