Naturalne dziewczyny bez retuszu w kampanii MUUV

Sceneria? Zielone i egzotyczne Bali. Za obiektywem? Utalentowana fotografka Sonia Szóstak. Postprodukcja zdjęć modelek? Nie ma. Kaja Lizut i Malina Kurkowska, właścicielki marki MUUV, zdecydowanie mówią nie poprawianiu kobiecych "niedoskonałości". Zdecydowanie jednak mówią tak podróżom, ubraniom i kostiumom kąpielowym, które są nie tylko piękne (te kolory i fasony!), ale też wygodne i funkcjonalne. MUUV w nowej kolekcji ma np. koszulowe lekko przeźroczyste sukienki idealne na plażę, z szybko schnących materiałów. 

"Bezruch i cierpliwość nie należą do ich mocnych stron. W tej sprawie u #muuvgirls bez zmian. Targa nimi po świecie. Gdzie tym razem? Azja. Konkretnie? Wyspa Bali. Ale nie ta oklepana, znana z kolorowych folderów i relacji influencerek. Tu zdecydowanie wygrywa ta z dzikimi plażami, które zna tylko garstka mieszkańców. Ta z niewymuszonym, surferskim klimatem, z prawdziwym, lokalnym jedzeniem. Z miejscami, gdzie nie zawsze wolno chodzić. No cóż, doskonale wiemy, że #muuvgirls to nie powstrzymuje.", czytamy w informacji opisującej kampanię. 

"Nowa kolekcja po raz kolejny podkreśla słabość projektantek, Kai Lizut i Maliny Kurkowskiej, do klasycznych, basicowych krojów i głębokich wycięć. Niezmiennie, wszystkie modele z nowej kolekcji GRLS GO PLACES są ubraniami, które bez namysłu wrzucisz do małego plecaka, wyjmiesz na drugim końcu świata, założysz i po prostu "wyglądasz". Jest jednak element zaskoczenia: zabawa dekoltami z przodu oraz kobiecymi kokardami.", z takim postawieniem sprawy też nie możemy się nie zgodzić.

Kostiumy kąpielowe MUUV lato 2019

W kolekcji brakuje fantazyjnych wzorków, kwiatków, cętek itp. zamiast nich otrzymujemy ograniczoną paletę barw (czerń, biel, pastelowy róż) i dobrej jakości materiały. Prostota to kwintesencja sportowego stylu MUUV. Po raz kolejny projektantki zdecydowały się pokazać biustonosz typu bandeau, ale tym razem z kokardą oraz z ciekawą zakładką przy biuście. Zapytacie czy to funkcjonalne rozwiązanie w kostiumie kąpielowym? MUUV sprawdziło i przetestowało - oba modele dobrze się trzymają, nie zsuwają w trakcie pływania czy szaleństwach na desce, nie zwijają. Są też w rozmiarze Big Cup, czyli z większą miseczką 70F/75E i małym obwodem. 

A co na dół? Obok mocno wyciętych dołów z charakterystycznymi dla tej kolekcji kokardami i tych bardziej wykrojonych z przodu, a mniej z tyłu, pojawiły się też klasyczne, mocniej zabudowane figi, które paradoksalnie są niewiarygodnie trudne do znalezienia na rynku. Nie mogło również zabraknąć fig z wysokim stanem, tym razem optymalnie zabudowanych z przodu i z tyłu, ale optycznie wydłużających nogi, dzięki głębszym wycięciom po bokach. 

Genialnym rozwiązaniem jest też pokazanie "prawdziwych" kobiet, bez ukrywania blizn czy rozstępów. Piękno tkwi w szczegółach i naturalnym podejściu do ciała. Do tego klimatyczne zdjęcia Soni Szóstak i mamy prawdziwą perełkę wśród polskich marek. My już szykujemy się na letnie zakupy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

to, że siedzenie w miejscu nie należy do naszych mocnych stron, to już wiecie. w tym temacie u nas bez zmian: trochę targa nami po świecie. gdzie tym razem? azja. a konkretnie? bali. oczywiście nie to oklepane, z wielkimi huśtawkami i pływającymi w basenie śniadaniami. bardziej to prawdziwe - z niewymuszonym surferskim klimatem, lokalnym streetfoodem, z wodospadami do których nie do końca można wchodzić. umówmy się, niejednym siniakiem się to ‚nie do końca można wchodzić’ kończyło. jak to się ma do kobiecych sukienek i strojów kąpielowych z kokardkami z nowej kolekcji? ma się super. właśnie to wam chciałyśmy pokazać: że dziewczęcość niekoniecznie musi iść w parze z infantylnością. w różu czy ecru, to nadal my. z siniakami, zdartymi na skuterze kolanami i bliznami, które zostały nam po najdziwniejszych misjach, wyglądamy jeszcze bardziej kobieco. i stąd te zdjęcia. nietknięte photoshopem, pokazujące nasze niedoskonałości i mankamenty. tak, nawet rozstępy. może nie jest to trend modny na insta, gdzie rządzą wymuskane filtrami selfie w modnym resorcie. ale czy nas to obchodzi? no niekoniecznie. wyglądamy super i bez tych filtrów. mało tego: właśnie takie jesteśmy szczęśliwe. poznajcie naszą nową kolekcję: GRLS GO PLACES. #enjoy #ss19 #grlsgoplaces #newcollection #photo @sonia_szostak #makeup @hellokama #style @ohkaja @ahhmalina #model @melnikovakristina @vikaperusheva

Post udostępniony przez MUUV.APPAREL (@muuvapparel) Kwi 10, 2019 o 10:17 PDT