"Motyw" - nowy serial TVN

"Motyw" to nowy serial kryminalny TVN, do którego właśnie rozpoczęły się zdjęcia. Akcja serialu "Motyw" będzie toczyła się w Gdańsku, a w rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Agnieszkę Grochowską. W serialu pojawią się również inne gorące nazwiska: Michał Czarnecki, Olga Bołądź, Magdalena Walach, Adam Ferency.

Zdjęcia do serialu właśnie odbywają się w Gdańsku i Warszawie i potrwają do września. O czym jest serial "Motyw" i kiedy będziemy mogły obejrzeć nowy serial w TVN?

"Motyw": o czym jest nowy serial TVN?

Serial "Motyw" to opowieść o miłosnym trójkącie, w który uwikłani są główni bohaterowie - Luiza, "Czarna" oraz Maks. Serial rozpoczyna się od zbrodni, a tłem historii są tajemnice sprzed lat. Rozwiązaniem tej trudnej układanki zajmie się komisarz Paweł Szulc.

"Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych - trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80" - informuje biuro prasowe Grupy TVN Discovery Polska.

Reżyserem nowego serialu TVN jest Paweł Maślona, twórca "Ataku paniki".

"Motyw": kiedy premiera serialu TVN?

Nowy serial TVN "Motyw" z Małgorzatą Kożuchowską i Agnieszką Grochowską będzie miał premierę wiosną 2020 roku. 

"Motyw" to kolejny serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Poprzedni serial "Druga szansa" doczekał się kilku sezonów. Ciekawe, jak zostanie przyjęty najnowszy serial TVN.

Jesteście ciekawe nowego serialu "Motyw?