W sierpniu 2001 roku Monika Richardson poślubiła Szkota, Jamiego Malcolma, byłego pilota Royal Air Force. Para doczekała się dwójki dzieci - syna Tomasza i córki Zofii. W 2012 roku postanowili się rozwieść, zachowując przyjacielskie stosunki. Jakie mają dziś, równo dziesięć lat później?

Monika Richardson i Jamie Malcolm - jakie mają relacje?

Jak się okazuje, po latach jej relacje pary są wręcz wzorowe. Dziennikarka zaprosiła nawet byłego męża z nową rodziną do Toskanii, gdzie świętowała 50. urodziny. Na swoim instagramowym profilu, pod zdjęciem swojej patchworkowej rodziny napisała: 

Oto moja piękna, niestandardowa rodzinka. Brakuje mojego ukochanego syna - miał poprawkę matury z matmy i nie mógł z nami pojechać i nie ma też syna mojego partnera. Jest za to mój były mąż ze swoją piękną żoną i synkiem, w którym jestem całkiem zakochana. Nie chciałabym uderzać w patos jakoś przesadnie, ale gdy przyjdzie do ostatnich życzeń, chciałabym, żeby ci ludzie byli przy mnie.

Dziennik "Fakt" postanowił zapytać dziennikarkę, w czym tkwi sekret jej udanej relacji z byłym mężem. Ta szczerze odpowiedziała, że po prostu wybaczyli sobie wzajemnie, nie mają do siebie żalu i nie winią siebie za nieudane małżeństwo.

Lubię z nim rozmawiać. To mądry facet, który dużo w życiu przeszedł, a nie stracił wdzięku i dystansu do siebie. Iza Michalewicz, reporterka, którą bardzo cenię, napisała na moim profilu „sztuka wybaczania, a więc miłowania jest najtrudniejszą ze sztuk”. Ale ja mam wrażenie, że to Jamie musiał wybaczyć mi więcej niż ja jemu. Za to go podziwiam.

Monika Richardson i Jamie Malcolm przyjaźnią się i jak podaje "Fakt" powołujący się na znajomego dziennikarki, Monika mogła liczyć na wsparcie ex-męża, gdy rozstała się na początku 2021 ze Zbigniewem Zamachowskim.

Jamie jest przyjacielem Moniki. Już nie raz się przekonała, że zawsze wyciągnie do niej pomocną dłoń - opowiadał w rozmowie z "Faktem" znajomy dziennikarki. 

Dobre relacje zauważają też instagramowi obserwatorzy Moniki Richardson.

"Nasuwa się tylko jedno: da się? Da się! Żyjcie długo w zdrowiu",

"Jakie to jest cudowne, że ludzie potrafią się przyjaźnić, pomimo różnych zawirowań życia",

"Podziwiam Pani niezłomność w walce o szczęście swoje i swojej rodziny",

"Nie mogę wyjść z podziwu, jak pięknie wyglądacie i jak wspaniałe się ze sobą wszyscy dogadujecie. To jest niesamowite i cudowne. Jak widać da się stworzyć wspaniałą rodzinę patchworkową" - czytamy pod wpisem dziennikarki.

CZYTAJ TAKŻE: