Monika Mrozowska wypowiedziała się po raz pierwszy na temat swojej ciąży w połowie września ubiegłego roku. Potwierdzając krążące w mediach doniesienia o swoim odmiennym stanie, odniosła się także do złośliwych komentarzy dziennikarzy i internautów na temat swojego życia prywatnego.

40-letnia aktorka, znana ostatnio bardziej jako influencerka i autorka książek kulinarnych, miała za złe serwisom plotkarskim, że stale wypominają jej liczbę partnerów, z którymi doczekała się potomstwa. Przy okazji zwróciła także uwagę na niestety wciąż obecne podwójne standardy w ocenie zachowań seksualnych kobiet i mężczyzn.

Panie "redaktorze", wiem że do Micka Jaggera ciągle mi daleko. Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci... ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z Tindera... - pisała na swoim profilu na Instagramie.

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko

Kolejne miesiące na szczęście upłynęły już Monice pod znakiem radosnego oczekiwania na narodziny czwartego dziecka. Była gwiazda "Rodziny zastępczej" chętnie prezentowała w sieci efekty ciążowych sesji zdjęciowych i relacjonowała kolejne etapy przygotowań do powitana nowego członka rodziny.

Wyczekiwany moment nastąpił 19 stycznia. W poniedziałek wieczorem partner aktorki pochwalił się na Instagramie, że ich wspólny syn jest już na świecie. Z wpisu świeżo upieczonego ojca dowiadujemy się, że Monika Mrozowska urodziła zdrowego chłopca. Tak jak zapowiadała, chłopiec otrzymał imię Lucjan.

- Hello World! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Pewnie tak. Czuję wdzięczność i mega spokój - napisał Maciej.

- (...) @monikakingamrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko co najlepsze - dodał.

Zobacz także:

Redakcja Gala.pl składa serdeczne gratulacje!