Monika Mrozowska w żałobie

Monika Mrozowska zamieściła ostatnio na Instagramie bardzo poruszający wpis, z którego wynika, że zmarła przyjaciółka gwiazdy - Patrycja. "Pati była młodą ( nie miała nawet 30 lat) piękną dziewczyną. Ale od zawsze najbardziej imponował mi jej zaraźliwy optymizm. Ona ZAWSZE, do samego końca szukała rozwiązań. Nie użalała się nad sobą, jak nikt inny wierzyła, że wszystko na samym końcu poukłada się pomyślnie" - pisze w mediach społecznościowych Monika Mrozowska.

Kobieta kilka lat temu przeszła przeszczep nerki. To wtedy pojawiła się nadzieja. 

Pati 4 lata temu dostała drugie życie. Po wielu latach męczących dializ i marnych rokowaniach lekarzy na udany przeszczep ( przez długi czas ze względu na choroby współistniejące nie chcieli jej do takiej operacji zakwalifikować ) dostała nową nerkę. Drugie życie.

Operacja się powiodła, a przyjaciółka mogła planować przyszłość. Zaręczyła się ze swoim narzeczonym, planowała, że zostanie mamą. "Patrycja dostała kolejny powód, by brać to życie garściami, nie czekać na jutro, podejmować odważne decyzje i cieszyć się każdą minutą, sekundą… jakby jutra miało nie być… Skończyła wymarzoną szkołę, zaczęła pracować tam, gdzie to sobie wymyśliła. Przeprowadziła się, zaręczyła i zaczęła ze swoim narzeczonym, który był przy niej w każdym najtrudniejszym momencie, planować dzieci. Zawsze się jej pytałam, skąd ona na to wszystko bierze siły? Wydawało mi się, że to ja rozciągam dobę do granic możliwości, ale przy Pati wyglądałam jakbym się pół dnia obijała" - opisuje Monika Mrozowska.

Przeczytaj także:

Monika Mrozowska żegna przyjaciółkę

Aktorka pogrążona w żałobie żegna przyjaciółkę poruszającymi słowami:

Pati… bardzo tu będzie cicho i smutno bez Ciebie…Nie wiem, co wymyśliłaś tym razem, ale jeśli faktycznie na końcu i tak się wszystko poukłada, to… najwyraźniej tam na górze potrzebowali Cię jeszcze bardziej, niż my tu na dole. Gdziekolwiek jesteś wiem, że już Cię tam pokochali… Modliłam się o to… trzecie życie dla Ciebie. Modliłam o telefon od Ciebie… Do zobaczenia kochanie.

Pod wpisem Moniki Mrozowskiej pojawiło się mnóstwo słów wsparcia ze strony fanów i osób, które podobnie jak gwiazda znały Patrycję. 

"To jest takie smutne i daje kopa by cieszyć się swoim życiem, jakie by nie było."

"Moniko, przytulam Cię mocno do swojego serca."

Przeczytaj również: