Monika Brodka z dystansem do siebie dla Netflixa

Najnowsza reklama Netflixa pojawiła się w mediach społecznościowych w lipcu. Przez kilkadziesiąt sekund widz może zobaczyć przeobrażenie piosenkarki przed lustrem w Willa, Eleven oraz Dustina z tytułowego serialu. Monika Brodka sama niejednokrotnie twierdziła, że bliscy dostrzegają jej podobieństwo do tych postaci. Zdecydowanie świadczy to o wielowymiarowości tej gwiazdy, która bez problemu wciela się w trójkę serialowych dzieci. Według nas do kobiety idealnie pasuje również motto kampanii Netflixa “bądź kimkolwiek chcesz”. Być może platforma postanowiła pójść za ciosem po bardzo efektywnej współpracy, w której zaangażowano restauratorkę, Magdę Gessler. Wówczas reklama z nią w roli głównej okazała się hitem mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że zabiegi marketingowe, w których Netflix wykorzystuje rodzimych artystów, jak dotąd są bardzo skuteczne. Według nas Monika Brodka idealnie odnajduje się w najnowszej kampanii Stranger Things, a wy jak uważacie?

Monika Brodka wierną fanką Stranger Things? Serial bije rekordy oglądalności

Monika Brodka nie tylko pracuje w kampanii dla Stranger Things, ale również jest fanką tego serialu. Na relacjach na Instagramie pytała swoich obserwujących o ich opinie i spostrzeżenia na temat najnowszej serii. Niejednokrotnie sama dzieli się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Stranger Things 3 bije rekordy oglądalności na Netflixie. Platforma po premierze najnowszej serii serialu w ciągu tygodnia zarejestrowała użytkowników, którzy włączyli serial 22 miliony razy. Ta olbrzymia liczba przełożyła się na zysk netto w wysokości 344 mln dolarów.

O czym jest Stranger Things 3 promowany przez Monikę Brodkę?

Najnowszy sezon serialu traktujący o życiu i przygodach przyjaciół porusza również wątek problemów powstających w grupie na skutek wkraczania w dorosłe życie. Burze hormonów i okazywanie uczuć, niekiedy romanse pomiędzy postaciami są punktem zapalnym powstających kłótni. Młodzież pomimo napotykanych problemów stara się pozostać ze sobą w bliskich, przyjacielskich relacjach.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How do you like the new season? #dziwnerzeczy #odgapiacze

Post udostępniony przez Brodka Official (@missbrodka) Paź 31, 2017 o 10:07 PDT