Modne wzorki na paznokciach - zima 2019/ 2020

Galaktyczny pyłek na paznokciach znowu wraca do mody? Zdecydowanie ten trend może się okazać nowym hitem  zimy 2019/2020. To nowa wersja hybrydy, która na płytce paznokcia daje błyszczący efekt (w zależności od rodzaju pyłki). Możemy więc postawić na "plamę benzyny" i pójść w niebieskie i czarne odcienie, albo np. spróbować ze złotymi bądź srebrnymi odcieniami. Może nie na co dzień, ale np. jako fajna opcja na święta i sylwestra.

 

Zima 2019/ 2020- przygotuj na nią nie tylko paznokcie, ale również dłonie

Poza ładnie prezentującymi się paznokciami przygotuj także odpowiednio swoje dłonie przed powoli obniżającymi się temperaturami. Pamiętaj, że codziennie mają one kontakt z setkami przedmiotów, na które się napotykasz. Myjąc ręce jednocześnie zmieniasz pH skóry, a przy tym wysuszasz ją. Wprowadź do codziennego rytuały nawyk regularnego kremowania rąk przed snem. Co więcej, raz w tygodniu możesz również zdecydować się na peeling. Wówczas pozbędziesz się obumarłego naskórka, a dłonie staną się delikatniejsze w dotyku.

Modne wzorki na paznokciach zima 2019/ 2020 - odważne propozycje

Jeśli powyższe propozycje na modne wzorki na paznokcie zimą są dla was zbyt minimalistyczne możecie też pokusić się o paznokcie w odważnym wydaniu. Oto kilka wariantów: