Jakie sukienki będą modne jesienią?

W nowym sezonie kolory sukienek nieco się przyciemnią. Nie musimy jednak rezygnować z najpopularniejszego wzoru lata, czyli kwiatów. Wciąż będą obecne na wielu materiałach, zwłaszcza te drobniejsze na czarnym tle. Ponadto sklepy zawojują sukienki przypominające marynarki, które ładnie podkreślą figurę i idealnie nadadzą się dla każdej zabieganej kobiety. Zwłaszcza, że prawie całkowicie eliminują problem skomponowania stroju przed wyjściem do pracy.

W kolejnym sezonie nie opuszczą nas też znane wzory zwierzęce, które na ulicach obserwować można już od roku.

Jeśli nie przepadasz za ciemnym ubiorem warto sięgnąć po najmodniejszy kolor – pomarańczowy. Fanki klasyki również nie muszą się obawiać, beż będzie równie powszechny co dotychczas. Zwiększy się za to różnorodność jeśli chodzi o dostępne tkaniny. Coraz więcej zobaczymy w sklepach zwiewnych sukienek satynowych. Żeby nie było zbyt letnio, będą dostępne głównie w ciemnych, zimowych kolorach. Na pierwszy plan wysunie się też duża, prosta, czarno-biała krata.

Pamiętaj, że gdy temperatura się obniża, dużą rolę grają dodatki. Odpowiednio dobrane buty, kapelusz, czy szal mogą sprawić, że nawet zwiewna sukienka będzie idealna na chłodny wieczór. Prezentowane przez nas w galerii sukienki idealnie się do tego nadają. Zobacz, ile obecnie kosztują na wyprzedaży.