Coraz więcej kobiet zamienia szpilki na wygodne sneakersy i... bardzo dobrze! Sportowe buty na lato to połączenie mody i wygody. Sneakersy idealnie sprawdzają się na letnie dni, możemy je łączyć zarówno z szortami, jak i elegancką sukienką. Nie bójmy się takich rozwiązań. Sportowa elegancja jest wciąż jednym z najsilniejszych trendów i nic nie zapowiada, żeby się to zmieniło w kolejnym sezonie.

Sneakersy to również bardzo dobra inwestycja. Nie dość, że przy odpowiednim dbaniu starczą nam na lata, to czasem można też na nich nieźle zarobić. Producenci obuwia nie tylko zapraszają do współpracy światowe gwiazdy i projektantów, również wypuszczają unikatowe modele w limitowanych ilościach. Są to zazwyczaj okazy kolekcjonerskie, które w momencie zakupu potrafią zwiększyć swoją wartość nawet kilkakrotnie!

Poniżej prezentujemy relację ze spotkania z Bartasem, znanym Sneakerheadem z Poznania, który opowiedział nam o najnowszych trendach i zaprezentował najbardziej pożądane damskie sneakersy na lato 2017!