Modne kolory włosów półdługich - powrót czerwieni?

Czerwień jako modny kolor włosów półdługich zaczyna być widoczna coraz częściej na ulicach. Zdecydowanie dobrze wpisuje się na listę jako hit kolorów włosów w 2019 roku. Świetną opcją jest aktualna różnorodność odcieni, które proponują nam producenci różnych marek farb. Dzięki temu niekoniecznie trzeba utożsamiać ten odcień z bardzo jaskrawą, jasną barwą. Fryzjerzy jako modny kolor włosów w 2019 roku polecają raczej zgaszony odcień czerwieni. Głęboka, a zarazem zgaszona barwa nie będzie tak drażnić oka, co neonowy wariant. Co więcej jej zaletą jest fakt, że brunetką podkreśla ciemną oprawę oczu, a u pań o alabastrowej cerze uwidacznia specyficzny, mleczny odcień skóry twarzy.

Wypłowiały rudy hitem na 2019 rok

Rudy zawsze w modzie kolorów włosów? Otóż zaraz przy mocnej czerwieni uplasował się rudy.  Jednak nie tak jak w ubiegłym roku bardzo intensywny za sprawą Madeleine Petsch. Gwieździe szczególnie dobrze w tym kolorze, jednak na tory modnych kolorów włosów w 2019 ewidentnie wkroczył odcień mocno wypłowiały. Najczęściej matowy i bardzo delikatny. W tym przypadku nie wolno jednak zamykać się na wariacje związane z różnorakimi refleksami. Takie szaleństwo na głowie zdecydowanie pozwoli wyróżnić się w tym sezonie.

Zgaszone szarości wciąż na topie w modnych kolorach włosów półdługich

Choć szarości na głowie świętowały już czas największego triumfu to taka koloryzacja wciąż polecana jest przez najlepszych fryzjerów. Być może wiąże się to ze zmieniającą się porą roku na tę melancholijną.  Z pewnością wszelkiego rodzaju beże i szarości bardzo dobrze komponują się z powoli zmieniającą się aurą na zewnątrz. My wciąż stawiamy na szarość przechodzącą w srebro, a ty odważyłabyś się na taki kolor?

Przed wyborem modnego koloru włosów konieczna regeneracja

Jak powszechnie wiadomo włosy są największą ozdobą kobiety. W związku z tym  warto pamiętać, że ich wygląd jest bardzo istotny. Tuż przed planowaną koloryzacją trzeba zwrócić uwagę na ich fakturę. Jeśli struktura włosa nie będzie wystarczająca gładka to żaden nałożony kolor nie będzie dobrze się prezentować. Można wykonywać takie zabiegi w salonie fryzjerskim, jednak regeneracja w domu także jest jak najbardziej możliwa. W przypadku bardzo suchych włosów trzeba zakupić dobrą odżywkę oraz maskę silnie nawilżającą i regularnie stosować te kosmetyki. Trzeba również pamiętać, że bardzo zniszczone końcówki powinnyśmy ściąć. To zdecydowanie odświeży wygląd fryzury - doradza Paulina Świniarska z salonu fryzjerskiego Palin.

Do modnych kolorów w sezonie 2019 powróciła także intensywna czerń

Czerń to kolejny kolor włosów, z którym w 2019 roku eksperymentują fryzjerzy coraz częściej. W ostatnich latach mocna czerń na głowie raczej nie dominowała. Ten sezon to czas jej wielkiego powrotu. Podstawą najmodniejszych kolorów jest to, że mają być intensywne i wyraziste. To wszystko ma właśnie mocna czerń, która łatwo wpada w oko.