Modne fryzury 2021: TOUSLED BOB

Tousled bob to fryzura polegająca na utrzymaniu włosów w estetycznym nieładzie. Jednak podstawą w utrzymaniu odpowiedniego wyglądu jest tutaj stylizacja. Warto więc sięgnąć po prostownicę lub lokówkę.

Nowa odmiana znanej fryzury pasuje… praktycznie każdemu! Tousled bob może osiągnąć dowolną długość, która ma być odpowiednio dostosowana do każdego kształtu i proporcji twarzy. Co ciekawe, nawet u posiadaczek cienkich i pozbawionych objętości włosów takie wydanie boba zdecydowanie się sprawdzi!

Zobacz też:

Metoda modlących dłoni - tani i prosty sposób na zdrowe i piękne włosy!

BOYFRIEND BOB - to będzie jedna z najmodniejszych fryzur 2021!

Jak szybko zapuścić włosy?

 

Tousled bob - komu pasuje i jak go zrobić?

Niestety tousled bob nie jest najlepszą fryzurą dla osób, których włosy nie są podatne na stylizację. Ta może być kłopotliwa w przypadku bujnych, ale ciężkich do opanowania włosów.

Modną fryzurę tousled bob możemy zrobić na włosach w bardzo łatwy sposób. Wystarczy w wilgotne włosy wetrzeć piankę, a następnie lekko wysuszyć i zagnieść ich pasma. W celu wzmocnienia efektu objętości włosów, wystarczy przechylić głowę w dół i susząc, rozczesywać włosy. Jeśli efekt pogniecionych włosów jest dla nas satysfakcjonujący, możemy zostawić fryzurę w takiej formie. Jednak możemy posłużyć się także prostownicą lub lokówką. Po lekkim skręceniu włosów, ugnieć je ponownie i gotowe!

Zobacz też:

Jak uratować zniszczone włosy? 5 genialnych rozwiązań!