Tiktok to prawdziwy dom wariatów, a genialnych i prostych lifehacków nigdy w nim nie brakuje. Niektóre pomysły to totalny kosmos! Tanio i wygodnie – to prawdziwa domena tiktokowych inspiracji. I wydawałoby się, że naprawdę nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć. Ale nic bardziej mylnego! Czy słyszałyście kiedyś o tym, żeby ktoś stylizował włosy za pomocą wieczka do koktajli mlecznych z McDonald's? Efekty są naprawdę WOW!

Przeczytaj także:

Nowy sposób na siwe włosy. Nie będziesz chciała ich już maskować!

5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy

Metoda modlących dłoni na lśniące i piękne włosy

"McDonald's hair hack" - nowy włosingowy trend na TikToku

Znana Tiktokerka Quinty Mirjam podzieliła się ze swoimi obserwatorami genialnym trickiem na zgrabnego, pełnego koczka – to prawdziwy „McDonald’s hair hack”! Prostych rozwiązań codziennych problemów nie trzeba szukać daleko. Nie masz wypełniacza do koka? Nie ma sprawy, użyj zamiast niego wieczka do kubka po koktajlu. I choć może wydawać się to odrobinę prymitywne z kapką włosingowej desperacji, pamiętajmy, że w kryzysowych sytuacjach każde wyjście jest dobrym wyjściem. Jak więc wykorzystać mcdonaldowe rekwizyty do stworzenia fryzury godnej czerwonego dywanu?

Zobacz też: Włosy przetłuszczają się pod czapką? Ten trik pomoże pozbyć się problemu w kilka sekund

Modne fryzury 2021: Jak wykonać modny koczek na shake'a?

Na początku związujemy małego kucyka z górnej partii włosów, zostawiając przy tym dwa luźne pasma przy twarzy. Następnie przeciągamy go przez otwór w wieczku do kubeczka po koktajlu z McDonalda i postępujemy podobnie jak z wypełniaczami do koków – przykrywamy teksturę wieczka włosami kucyka. Całość zabezpieczamy cienką gumką i porządkujemy pozostałe pasma tak, by utworzyć pięknego, pełnego koczka. Quinty radzi zabezpieczyć całość wsuwkami, które utrzymają stabilność fryzury.

 

@quintymirjam

Mcdonalds hair hack!  ##hair ##hairstyles ##hairhacks ##hacks ##tiktokhacks 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 0 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 1 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 2 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 3 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 4 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 5 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 6 5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 7

5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 8

Prostota tiktokowych lifehacków jest pocieszająca. Pamiętajmy, że nie ma złych rozwiązań, jeśli w efekcie wyglądamy jak milion dolarów! A wy? Próbowałyście już nowego "smaczku" prosto z McDonald's? 

Zobacz też5 codziennych nawyków, przez które niszczysz swoje włosy 9