Wszystkie dobrze wiemy, co kobiety lubią najbardziej – zmiany, zmiany, zmiany.  A każda zmiana fryzury jest dla nas na wagę złota  - albo może na wagę włosa? Nawet tego najcieńszego. Jeszcze niedawno marzyłyśmy o tym, żeby spuścić z balkonu długi warkocz Roszpunki, lecz moda, podobnie jak my, ciągle się zmienia. Choppy bob dodaje maximum objętości, wyszczupla buzię, a przy tym jego ułożenie nie wymaga od nas żadnego poświęcenia. Jak wygląda najświeższa wersja ulubionej fryzury tego sezonu?

Choppy bob – jak wygląda najmodniejsza fryzura 2021?

Choć fryzura na boba jest nam wszystkim świetnie znana, choppy bob zdecydowanie różni się od klasycznej wersji. Co sprawia, że jest wyjątkowy? Pozorna niedbałość. Zdecydowane, mocne cieniowanie i krótszy tył dodaje włosom prawdziwego pazura. Jeśli twoim największym "włosingowym" problemem jest brak objętości, warstwowe nakładanie się na siebie pasm może okazać się zbawieniem. Nowa wariacja uwielbianej fryzury skupia się także na asymetrii długości – cięcie odsłania kark, ale z przodu pasma kończą się na wysokości brody. O czym jeszcze powinnyśmy wiedzieć? Choppy bob z definicji ma być przejawem pozornego nieładu i nonszalancji. Frywolny charakter fryzury nadaje jej seksapilu.

Zobacz też: Modne fryzury 2021: Angled bob. Fryzura, która nie tylko odmładza, ale też wyszczupla twarz! 

Choppy bob – komu dedykowana jest nowa wersja fryzury na boba?

Nadszedł czas na najważniejsze pytanie – komu będzie pasować choppy bob? I tu mamy dla was dobrą wiadomość – absolutnie każdej z nas. Możemy zdecydować się na to cięcie przy grubych i cienkich pasmach, z przedziałkiem na boku i na środku, przy ciemnym i jasnym kolorze. Według fryzjerów świetnym rozwiązaniem i urozmaiceniem dla choppy boba będzie koloryzacja rozjaśniające kilka przypadkowych pasm. Dzięki temu nasza buzia będzie wyglądała na rozświetloną  i wypoczętą.

Zobacz też: Fryzura bob: Komu pasuje i jak dobrać najmodniejsze cięcie sezonu do kształtu twarzy?

"Curtain bang", czyli grzywka w stylu lat 70. Ta fryzura będzie królować w 2021 roku