MODNE FRYZURY 2021: Gorący trend z TikToka - #360hair

#360hair lub po polsku „włosy 360” to trend, który wzbudza zainteresowanie włosomaniaczek na całym świecie. Jest o wiele bardziej popularny niż konkretne cięcia czy uczesania, a dziewczyny na TikToku chętnie go używają, prezentując swoje modne fryzury na wiosnę 2021 – pixie cut, french bob czy shaggy hair.


Na czym polega #360hair? To filmik, na którym użytkowniczki TikToka pokazują swoją fryzurę z każdej strony, obracając się do swoich widzów o 360 stopni. Po co to robią? To proste! Dzięki wideo lub serii zdjęć, na których fryzura widoczna jest z każdej strony, łatwiej ją powtórzyć potem u fryzjera.

@emmajeanclarke

Reply to @alliebirdy hair 360  thank you for the beaut top @taketwolondon from @lesfriday #hair360 #hairinspo

♬ I look like this - Kéria Lové

 

ZOBACZ TEŻ:

"Pretty shag" to nowa odmiana najmodniejszej fryzury 2021 roku. Komu będzie pasować ?

Truskawkowy blond nie wychodzi z mody. Kto powinien postawić na taką koloryzację?

KOSMETYKI, DZIĘKI KTÓRYM BĘDZIESZ MIEĆ BURZĘ WŁOSÓW!


Włosy 360 – nowa modna fryzura na wiosnę i lato 2021

Jednak ten trend to nie tylko rodzaj filmu, ale też konkretna fryzura. Włosy 360 to cięcie, w którym przód fryzury jest zdecydowanie krótszy niż tył. Natomiast tylna część włosów jest ścięta i wymodelowana w ten sposób, że można ją przerzucić do przodu.

Zatem #360hair to krótki przód i długi tył. Nie bez znaczenia jest tutaj odpowiednie cieniowanie włosów, dzięki któremu kosmyki z przodu w łagodny sposób przechodzą w tylną część fryzury, tworząc kaskadę.

Czy „włosy 360” to jeden z najgorętszych trendów sezonu? Biorąc pod uwagę popularność hasztaga #360hair (ponad 25 mln wyświetleń!) i rosnącą liczbę użytkowników TikToka, jest na to spora szansa!

@amyjanexm

hope this helps #hair360 french bob 1 french bob 2 french bob 3

french bob 4

 

Komu pasuje fryzura #360hair”? Z pewnością sprawdzi się na włosach falujących lub kręconych. Przy włosach prostych uzyskanie efektu kaskady wymagać będzie sporego doświadczenia od fryzjera.

Poza tym krótszy przód, a w szczególności grzywka, to jedno z najmodniejszych obecnie cięć, inspirowanych latami 80. i 90. XX wieku. Taka grzywka wspaniale modeluje rysy twarzy i odmładza twarz, zatem naszym zdaniem warto spróbować!

french bob 5

Reply to @nessa.tree It’s not even brushed tho But here u go  french bob 6 #hair360 french bob 3 french bob 9 shaggy hair. 0 french bob 2

shaggy hair. 2

 

PRZECZYTAJ TEŻ: