Espadryle modne w sezonie wiosna 2018

Espadryle to buty z długą historią. Ich korzenie sięgają XIV wieku, kiedy to, znane jako "espadrilles"bądź "espadrenya", stanowiły najbardziej powszechny rodzaj obuwia wśród hiszpańskich chłopów. Sama nazwa espadryli pochodzi zaś od słowa espart, oznaczającego gatunek trawy, z którego wiązano sznurki. Ogromną popularność i otwarte drzwi do wielkiej mody przyniosły espadrylom lata 50., kiedy małżeństwo z Katalonii, państwo Castaner, zaczęło produkować espadryle na koturnie. W każdym wiosenno-letnim sezonie pojawiają się espadryle, w mniejszym lub większym natężeniu.

Espadryle na koturnie wiosna 2018

Espadryle na koturnie tak popularne w latach 60., będą jednym z mocniejszych trendów w modzie w nowym sezonie. Wiązane espadryle sprawdzą się przy szczupłej kostce i będą idealne do spódnicy i sukienki, raczej nie do spodni z długą nogawką.

 

Espadryle boho na nowy sezon

Trend boho na wiosnę 2017 będzie jednym z najmodniejszych w sezonie. Etno wzory, hafty, piękne zestawienia kolorów znajdziemy również na espadrylach. Takie buty na lato to prawdziwe dzieła sztuki.

 

Pastelowe espadryle na wiosnę

Pastele na wiosnę to także duży trend. Warto więc rozejrzeć się za espadrylami w odcieniach pastelowych róży, żółci, zieleni czy niebieskiego .