Modelki plus size w wyjątkowej kampanii bielizny

Marka Curvy Kate celebruje kobiecość w każdym rozmiarze i promuje ideę body positivity w wyjątkowo pięknej sesji zdjęciowej z udziałem modelek plus size. Brytyjski producent bielizny w większych rozmiarach właśnie ruszył z kampanią zachęcającą kobiety do mówienia o tym, jak piękne jest ich ciało. Pod hasłem #MyBodyVictory sześć ambasadorek akcji podzieliło się swoją własną historią o tym, jak zaakceptowały i pokochały swoje kształty. W kampanii udział wzięły m.in. modelka plus size i aktorka Hayley Hasselhoff, poruszająca się na wózku blogerka Clara Holmes oraz influencerki promujące ideę body positivity, takie jak The Curvy Roamer czy Chanel Ambrose. Każda z nich opowiedziała swoją własną historię w krótkim video.

Dlaczego moje ciało jest wspaniałe? Modelki plus size odpowiadają

- W kwestii samoakceptacji mam za sobą kilka zwycięstw. Moja relacja z ciałem cały czas się zmienia i wciąż pojawiają się nowe kompleksy, które trzeba przezwyciężyć. Kiedyś na przykład nie znosiłam swojego biustu. Wydawało mi się, że mam ogromną klatkę piersiową jako nastolatka. Przez wiele lat miałam też kompleksy z powodu blizny na nodze, którą mam po wypadku – powiedziała Hayley Hasselhof, córka Davida Hasselhoffa.

Z kolei poruszająca się na wózku Clara Holmes zwraca uwagę na kwestię samoakceptacji po wypadku.

- Byłam pewną siebie, samodzielną kobietą – teraz muszę poruszać się na wózku. Przez lata byłam z tego powodu nieszczęśliwa, aż powiedziałam sobie „dość”. Uznałam, że życie jest zbyt krótkie, by być nieszczęśliwym. Uważam, że kobiety powinny celebrować to kim są i czuć się wyjątkowo w swojej skórze, niezależnie od tego, jaka ona jest – powiedziała Clara Holmes.

Kampania #MyBodyVictory odbiła się szerokim echem w mediach i już stała się inspiracją dla setek kobiet, które postanowiły podzielić się swoimi własnymi historiami w mediach społecznościowych. 

- Moje ciało jest wspaniałe, bo zrobiło dla mnie niesamowite rzeczy. Było ze mną w najszczęśliwszych chwilach, ale również w tych trudniejszych. Pozwoliło mi biegać, urodzić dziecko i stać się wyjątkową wersją siebie samej. Uwielbiam każdą krągłość, niedoskonałość czy rozstęp. I nie zmieniłabym tego za nic w świecie – napisała jedna z użytkowniczek.

 

#MyBodyVictory is a campaign to get people talking about how great their bodies are. Watch our new video and then visit the link to bio to meet our 6 amazing influencers discussing their body victories and their journey to body positivity Celebrate your body and enter our social competition to #WIN! We have a Victory box to give away each week in August and this is what you need to do to be in to WIN! 1. Comment on a Curvy Kate #MyBodyVictory post or create your own post on Instagram, Facebook or Twitter 2. Use the hashtag #MyBodyVictory and tell us what is great about your body, ‘My body is great because….’ 3. You are now in with a chance to WIN a Victory box full of goodies including the famous Victory bra in all 3 colours! For full competition T&C's head to the blog! So, whats your body victory? Videographer: @mh_photos_london Influencers: @rollinfunky @chanelambrose @hhasselhoff @jenokolo @curvy_roamer @_gracelatter MUA: @sharlottejacks @enyasullivan

Post udostępniony przez curvykate (@curvykate) Sie 1, 2018 o 2:55 PDT