Jeśli moda a'la rosyjskie blokowiska, którą namiętnie uprawiały największe domy mody z Balenciagą czy Vetements na czele nie bardzo przypadła wam do gustu lub nie miałyście ochoty ani pomysłu na to, jak przełożyć ją na język własnych stylizacji, nic straconego. Na szczęście niezależnie od sezonu i aktualnych przejściowych mód rynek fashion działa tak, każda amatorka mody znalazła coś dla siebie. Te z nich, które cenią spokojną, wyważoną elegancję, ale podana „po parysku” czyli z przymrużeniem oka, będą miały używanie – bougie dressing to najgorętszy trend 2019 roku!

Modne akcesoria wiosna 2019: trendy moda wiosna 2019

Bougie dressing – najmodniejszy trend 2019

Jeśli dobrze się zastanowić, bougie dressing, czyli najmodniejszy trend na wiosnę 2019 spodoba się nie tylko miłośniczkom akuratności i precyzji. Te prędzej sięgną po „rich girl dressing” czyli opcję, w której wszystkie elementy „są z tej samej bajki” i koniecznie z najwyższego C. Ale jeśli bliższa jest wam idea paryskiej nonszalancji i odrobina luzu, przekory, które paradoksalnie podkręcą stylizację, dadzą jej trochę oddechu i pozbawią zadęcia, to coś totalnie dla was. Być może same od dawna bezwiednie, ale z pasją praktykujecie ten trend! Idea „nowej paryskiej burżuazji”, bo pod takim hasłem ten trend przewijał się przez wybiegi, była odmieniana przez wszystkie przypadki, a każda marka robiła to na swój, charakterystyczny dla siebie sposób. Inaczej Burberry, inaczej Victoria Beckham, a jeszcze inaczej Celine - to zresztą tylko kilka z wielu tych, które punkt ciężkości w tym sezonie z jakości i elegancji przenoszą w kierunku wygody (z tych pierwszych wcale jednak nie rezygnując).

Bougie dressing  - na czym polega i jak nosić ten trend

Bougie dressing to nie dzisiejsze odkrycie. Z pasją w życie wcielają go choćby skandynawskie blogerki i młode ikony mody, które chętnie sięgają po obszerne marynarki z najwyższej jakości wełny, szale i apaszki z doskonałych tkanin, np. jedwabiu czy lekkich wełen, jeansy rurki czy wreszcie najmodniejsze buty sezonu czyli kowbojki i dłuższe kozaki ze skóry. W galerii znajdziecie bougie dressing, czyli najmodniejszy trend 2019 w najlepszym wydaniu.