Czy jesteś minimalistką? Jeśli jeszcze nie, to tej jesieni się nią staniesz. Ogłaszamy wielki powrót minimalizmu!

Jeśli dotąd czułaś, że trendy są dla ciebie jak pudełko puzzli z pogubionymi elementami, możesz odetchnąć. W tym sezonie gra w modę przypomina bierki - będziesz potrzebować kilku nieskomplikowanych elementów i odrobinę zręczności, by zestawić je w zgraną całość.

Moda trendy: kolory natury

W tym sezonie najmodniejsze kolory tworzą prawdziwą comfort zone. Złamana biel, brązy, kamele, beże, szarości, czerń i wszystkie odcienie zieleni: od głębokiej trawiastej, po rozbieloną, ukoją twoje zmysły. Możesz zestawiać ze sobą różne odcienie jednego koloru, lub budować total looki w jednej barwie.

Dla bardziej wyrafinowanych graczy zostawiamy małą "zręcznościówkę", w której mistrzyniami są skandynawskie influencerki - do stonowanej stylizacji dołącz jeden element w mocnym, awangardowym kolorze - neonowej pomarańczy lub elektryzującym błękicie.

 

Moda trendy: coś pożyczonego od chłopaka

Oversizowa marynarka z podniesionymi ramionami, długa kamizelka na gołe ciało w stylu rockowych bandów z lat 80., skórzane spodnie i koszule, których pozazdrościłby bohater "Dzikości serca" - twoja szafa tej jesieni powinna się zapełnić elementami, które zwykle wiszą w męskiej szafie. Jeśli chcecie wyglądać jak najmodniejsza para sezonu - niech twój facet nie będzie ci dłużny i podkradnie twoje ciuchy - unisex to najbardziej seksowny trend jaki zna historia mody.

Zobacz także:

Jeśli chcesz dodać subtelności swojej stylizacji - do mocnych elementów stylizacji dołącz welurowe body, satynowy top w stylu lat 90. lub bardzo kobiecą torebkę z biżuteryjnym dodatkiem

Moda trendy: powrót srebrnej biżuterii

Wraz z modą na minimalizm powraca srebro w biżuterii - stęskniłyście się za nim? My zdecydowanie tak. Możesz ją nosić solo lub nosić z innymi złotymi dodatkami - wszystkie chwyty dozwolone.