Kolekcja biżuterii ROSA: lato na polskiej wsi

Ta kolekcja biżuterii ROSA określana jest jaka "pozasezonowa", odpowiadając zawieszeniu, w jakim jesteśmy w tym dziwnym czasie niepewności. To, co w tym trudnym czasie pandemii przynosi nam spokój i poczucie, że wszystko się niedługo jakoś ułoży, jest jak się okazało - natura. To ona przetrwała ten wielki egzamin i stanowi źródło niekończącej się inspiracji. Z tego skarbca bierze garściami marka ROSA, która z przepiękną sesją zdjęciową zabiera nas na sielską, uroczą i błogą polską wieś.

„Marzyłam o sesji, w której mogłabym pokazać nieprzemijalność i pozasezonowość moich kolekcji oraz to, jak nawzajem się przenikają i uzupełniają. To pierwsza taka sesja marki, w której możemy ponownie zobaczyć kultowe modele z kolekcji, zestawione ze sobą i zinterpretowane w wyjątkowych letnich stylizacjach", mówi o kolekcji projektantka Agnieszka Rosa.

Projekty Agnieszki Rosy wykonywane są ręcznie przez mistrzów jubilerstwa w autorskiej pracowni marki i powstają z najwyższej jakości surowców. Najnowsza kolekcja marki pokazuje jej zamiłowanie do zabawy strukturami złota.

„To bardzo plastyczny i dający dużo rzeźbiarskich możliwości metal. Dzięki użyciu precyzyjnych technik jubilerskich złoto faluje, oddaje wrażenie ruchu, nabiera różnych kolorów i faktur".

My pokochałyśmy tę kolekcję za eteryczność i słowiańską duszę tej biżuterii, która uchwycona w kadrze Agnieszki Kuleszy i Łukasza Pika staje się wyjątkowa jak kwiat paproci. Z tych zdjęć bije wręcz spokój i błogość, której tak nam brakuje. Czy oglądając te zdjęcia też słyszycie ciche brzęczenie pszczół i cykanie świerszczy...?