Stroje kąpielowe z wysokim stanem cieszą się wielką popularnością ze względu na swoje niezwykłe umiejętności modelowania sylwetki. Taki sam model bielizny pełni jedynie funkcję wyszczuplającą i wysmuklającą (czyli chowa nasze fałdki, gdy chcemy je ukryć). Za to bikini z wysokim stanem oprócz tych samych ról podkreśla też nasz plażowy styl. 

 

Do popularności bikini przyczyniła się superseksowna Brigitte Bardot, która rozpromowała ten plażowy look dzięki swojej roli w kultowym filmie z 1957 roku „I Bóg stworzył kobietę”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brigitte Bardot BB (@brigittebardotbb) Maj 18, 2020 o 10:47 PDT

Stroje kąpielowe z wysokim stanem w stylu retro

Najmodniejsze modele strojów bikini z wysokim stanem to te zachowane w retro stylu: delikatne groszki, kratka vichy, pastelowe kolory świetnie podkreślą naszą świadomość trendów. By dopełnić stylizacje warto dobrać do bikini z wysokim stanem akcesoria takie jak: vintage'owa biżuteria, słomkowe kapelusze, retro okulary i supermodne w tym sezonie letnim koszyki jakie w latach 60. nosiła Jane Birkin. 

Stroje kąpielowe z wysokim stanem: nowoczesne modele

By uwspółcześnić dobrze znaną wersję stroju kąpielowego z wysokim stanem i uniknąć efektu "zatrzymania się w czasie", warto wybrać modele, które są równie dziewczęce, ale z nutą nowych trendów: boho, minimalizm. W polskich sieciówkach znajdziecie stroje kąpielowe z wysokim stanem w stonowanych kolorach połączone w komplet z bandażową górą. Zdecydowanie polecamy mieszanie wzorów i kolorów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez S A A D A (@saadabikini) Maj 5, 2019 o 6:42 PDT