Moda trendy 2020: sandały damskie płaskie

Nie ukrywamy, że to nasz faworyt wśród letniego obuwia. Sandały płaskie sprawdzają się w gorące dni nie tylko wtedy, gdy czeka nas wakacyjna laba i proporcjonalnie do tego swoboda w stylizacji, ale też gdy czeka nas zabiegany dzień w pracy. Lekkie, superwygodne, niemal nieodczuwalne na stopie, a do tego wpisujące się w trendy - płaskie sandały w wersji posh jak i sporty pojawiały się też na wiodących pokazach mody, za co w imieniu wszystkich wysokich dziewczyn, bardzo dziękuję projektantom. Oto nasz przegląd najmodniejszych modeli sandałów płaskich na zbliżające się lato 2020.

Sandały płaskie: nowoczesny minimalizm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez eobuwie.pl (@eobuwie) Cze 17, 2020 o 9:01 PDT

Nowoczesne sandały na płaskiej podeszwie pokochają szczególnie minimalistki. Najmocniejszym trendem wśród letnich modeli są te, przypominające sandały twojego taty - tak, nie żartujemy. Szerokie paski, stabilne, bardzo "stateczne" - to cecha modeli płaskich sandałów, które są zdecydowanym hitem tego lata.

Sandały płaskie: rzymianki, strappy sandals

Rzymianki i sandałki na cienkich paseczkach czyli tzw. strappy sandals to superkobiece modele letniego obuwia, które sprawdzą się nie tylko do letnich sukienek, ale też cienkich spodni. Jeśli chcesz dodać sobie trochę centymetrów (sandały rzymianki, których paski owijają łydkę i kostkę mają zwyczaj ich trochę odbierać), zakręć paski butów wokół nogawek. To jedne z najmodniejszych stylizacyjnych tipów tego sezonu.

Sandały płaskie: klasyczne japonki

Klasyczne japonki nigdy nie wyjdą z mody. Spokojnie możesz zainwestować w te, najlepszej jakości, bo służyć będę ci prze wiele sezonów. Najmodniejsze modele sandałków japonek zdobią dżety i rockowe detale. Naszym typem są multikolorowe sandałki płaskie marki Kazar - wzór zebra świetnie oddaje to, jak czujemy się w miejskiej dżungli biegnąc do pracy lub jadąc komunikacja miejską z maseczką na twarzy w środku lata - istne safari!