Przypominacie sobie Carrie przemykającą ulicami Nowego Jorku w tak delikatnych sandałkach, że prawie się w nich unosiła? Strappy sandals, jeden z najbardziej kobiecych trendów obuwniczych powraca - i to w wielkim stylu. Tego lata sandałki na cienkie paski: zapinane lub zawiązywane, będą rządzić na ulicach miast. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sex And The City (@daily_satc) Maj 18, 2020 o 1:12 PDT

Moda trendy 2020: sandałki na paski na płaskim

Sandałki na cienkich paskach przeznaczasz tylko na specjalne okazje? To błąd - genialnie wyglądają do casualowych stylizacji i są bardzo wygodne, ledwo odczuwalne na stopach, a jeśli do tego są na płaskim obcasie - dzień należy do ciebie. Instagramerki upodobały sobie szczególnie najdokładniejszy cytat z lat 90. jaki możesz sobie tylko przypomnieć - najmodniejsze sandałki na lato 2020 mają kwadratowe noski. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CHIELEI ⋅ 키에레이 (@chielei_official) Maj 16, 2020 o 4:31 PDT

Moda trendy 2020: sandałki na paski na szpilce 

Zasada jest prosta - im wyższy obcas, tym delikatniejsze i cienkie paseczki podtrzymujące stopę, która ma wyglądać jak "naga". Na instagramie pełno jest stylizacji uzupełnionych o ten modny detal. Moda na strappy sandals powróciła wraz z trendem w modzie na lata 90. Jeśli myślisz o butach raczej tylko w odcieniach czerń lub nude, strappy sandals powinno zainspirować cię do zmiany tych przyzwyczajeń - neonowa żółć, amarantowy, wrzosowy lub srebrny sprawi, że nikt nie oderwie wzroku od twoich stóp.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natasha Todd (@natashattodd) Maj 11, 2020 o 4:31 PDT

Moda trendy 2020: sandałki na paski na słupku

Nadal nie jesteś przekonana do tych superkobiecych butów? Może przekonają cię sandałki w stylu strappy sandals na stabilnym słupku (choć najmodniejszy jest ten spłaszczony słupek). Szczególnie wpadły nam w oko te w bieli lub aksamitne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emma Jang (@aftersunshower) Maj 16, 2020 o 9:26 PDT