Kochasz trendy tak samo jak modę praktyczną. Podczas pandemii nauczyłaś się, że można przeżyć wiele miesięcy bez nowej pary szpilek, tuszu na rzęsach, suszarki i kolejnej pary takich samych dżinsów jakie masz już w swojej szafie? Jeśli na wszystko co powyżej zareagowałaś potakując entuzjastycznie głową, to znaczy, że jesteś urodzoną Francuzką. Dziewczyny znad Sekwany najlepiej czują się w niewymuszonym, bezpretensjonalnym stylu, ich garderoba jest więc pełna rzeczy naturalnych, klasycznych i superwygodnych. I to w tym poczuciu niezależności od swojego "opakowania" tkwi sekret ich seksapilu. To samo tyczy się więc butów, w których przemykają po paryskich uliczkach w drodze do pracy, na uczelnie, na rowerze czy odprowadzając dzieci do przedszkola. 

Moda trendy 2020: Mule

Ten model sandałów potrafi wznieść każdą stylizację na wyższy poziom elegancji - wszystko to zawdzięczają wrodzonej klasie niczym wersy opowieści o egzotycznych księżniczkach z baśni 1001 nocy. Dzisiejsze modne arystokratki ponad wszystko cenią minimalizm, a mule są tego symbolem. Wygodne, klasyczne i niezwykle wytworne (auć! nawet określenia, które przywodzą na myśl są bardzo szykowne). Te buty odmienią każdą stylizację.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@cigarettes_and_honey) Kwi 3, 2020 o 7:14 PDT

Moda trendy 200: sportowe sandały

Te sandały kojarzą się z obuwiem twojego taty, obozem harcerskim, licealną wyprawą w góry. To błąd - przestaw swoje myślenie. Francuzki, które kochają bezpretensjonalność i prostotę pokochały ten model butów. I nie wiemy jak one to robią, ale wyglądają w nich świetnie - bez względu czy zestawiają je z kwiecistą neoromantyczną sukienką z dekoltem karo czy z mom jeans i retro bluzką z bufkami. Siła rażenie francuskiego stylu ma zasięg globalny. Znów dziewczyny znad Sekwany pokazały, że styl, to coś więcej niż tymczasowe trendy. 

Moda trendy 2020: strappy sandals

Nie ma nic bardziej francuskiego niż delikatne sandałki, które subtelnie oplatają stopę cienkimi paseczkami. Płaskie, na kaczuszce, średnim obcasie, a najlepiej słupku. Francuzki ponad wszystko cenią wygodę, więc za nic w świecie nie zobaczysz ich na niebotycznych szpilkach. Głowę w chmurach i marzycielskie spojrzenie zawdzięczają tylko melancholijnej naturze, a nie wysokim obcasom. Najmodniejsze strappy sandals to te, w pastelowych kolorach: lawendowym, pistacjowym, żółtym i kremowym.