Jak zdobyć Wodnika

O ile łatwo go uwieść, to zdobyć jego wierność i oddanie może być znacznie trudniej. Wodnik nie lubi do nikogo się przywiązywać ani składać wiążących deklaracji. Uwielbia natomiast inspirujące rozmowy (zwłaszcza na tematy związane z jego niecodziennymi zainteresowaniami), słowne zmagania z odrobiną kokieterii. Wygląd, zarówno jego własny, jak i partnerki, ma dla niego raczej drugorzędne znaczenie.

Jego zalety i słabości

To altruista, który zazwyczaj dobro innych (najchętniej całej ludzkości) stawia na pierwszym miejscu, zapominając o sobie i własnych interesach. To sprawia, że łatwo nim manipulować, jest podatny na rozmaite, czasem szemrane idee. Nie interesuje go opinia innych, jest skoncentrowany na własnych poglądach. Miewa skłonność do dziwactw, a przynajmniej tak jest postrzegany przez otoczenie, które nie rozumie jego pomysłów i koncepcji, nieraz daleko wybiegających w przyszłość.

W jego objęciach

Wodnik lubi eksperymenty, także w sypialni. Sam jest bardzo pomysłowy (może bardziej niż namiętny) i tego oczekuje od partnerki. Nienawidzi rutyny. Aby jej uniknąć, wystarczy zmiana dekoracji, mały trik, żeby seks znów dawał radość.

Wodnik w rodzinie

Zobacz także:

Jako mąż lub stały partner będzie przede wszystkim tolerancyjny. Przy nim możesz pozwolić sobie na brak makijażu (nawet tego nie zauważy) i pizzę zamiast obiadu. Będzie ci wierny, jeśli zadbasz też o to, aby w waszym związku nie wiało nudą.