Jak zdobyć Strzelca

Uwielbia zmiany, jest otwarty na nowych ludzi, znajomości – także te z podtekstem erotycznym. Z chęcią umówi się z tobą na randkę. Jeśli się okaże, że macie podobne spojrzenie na świat, zainteresowania i poczucie humoru, spotkanie z pewnością zmieni się w bliższą znajomość. Nie zdziw się, gdy już po tygodniu wyzna ci miłość. Niestety, łatwiej Strzelca zdobyć, niż utrzymać, zwłaszcza jeśli na horyzoncie pojawi się interesujący obiekt ze zgrabnymi nogami.

Jego zalety i słabości

Wierzy w dobro i widzi w ludziach to, co najlepsze. Inspiruje, zaciekawia, trudno źle się czuć w jego towarzystwie. Jest też bardzo tolerancyjny. Sam jak powietrza potrzebuje wolności i potrafi ją dawać innym. Ma, niestety, skłonność do moralizowania, bywa przemądrzały. Otwarty i szczery, czasem aż nadto. Jest w stanie zranić, cudze sekrety zaś ma za nic, lepiej więc nie powierzać mu tajemnic. Jego spontaniczność może zmienić się w nieprzewidywalność: zapomni o złożonej obietnicy, wyjdzie na pięć minut, wróci po pięciu godzinach.

W jego objęciach

Seks jest dla niego rozrywką i cudowną odskocznią od rzeczywistości, traktuje go na luzie i z dużym poczuciem humoru. Bądź pewna, że ewentualnych własnych potknięć nie będzie demonizował, raczej skwituje je śmiechem. Chociaż nie zdarzają mu się one zbyt często, bo kochankiem jest niestrudzonym i pomysłowym. Lubi improwizować, jest spontaniczny, radosny. Miłość ze Strzelcem to przyjemność w czystej formie.

Strzelec w rodzinie

Zobacz także:

Jesteś tolerancyjna, uszanujesz jego margines swobody i niezbyt poważne traktowanie poważnych spraw? Zostaniecie parą doskonałą. On nie bywa zaborczy, więc nie obawiaj się, że będzie cię ciągle kontrolował. Jeśli każde z was będzie miało swoje życie i realizowało własne pasje, to wasz związek przetrwa nie-jedną nawałnicę.