"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3": Maciej Zakościelny zagra Piotrusia

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" w reżyserii Ilony Łepkowskiej to najnowsza wersja kultowego filmu sprzed 30 lat - "Kogel Mogel". Co jakiś czas poznajemy nowe informacje o produkcji. Teraz przyszła kolej na nowe nazwisko w filmie. Okazuje się, że dorosłego Piotrusia, czyli syna Mariana i Barbary Wolańskich zagra aktor Maciej Zakościelny. Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia Piotrusia jako dorosłego mężczyzny. Na kogo wyrósł niesforny chłopiec? Pierwsze zdjęcia Piotrusia są naprawdę interesujące.

Widać, że Maciej Zakościelny świetnie czuje się w tej roli, a stylizacje Anny Męczyńskiej naprawdę zaskakują. Zresztą zobaczcie w naszej galerii.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3": czym zaskoczy nas fabuła filmu?

W trzeciej części filmu - "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" przenosimy się do czasów współczesnych. Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka - Kolska) jest po rozwodzie z mężem i mieszka obecnie ze swoją matką. Kasia zajmuje stanowisko dyrektora szkoły. Wkrótce na wieś przyjeżdża Marcin (Nikodem Rozbicki), syn Kasi i Pawła, który właśnie wraca od ojca, mieszkającego obecnie w Holandii.

W filmie "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" powrócą bohaterowie z poprzednich części: docent Wolański z żoną, która zajmuje się sex coachingiem.W tej roli ponownie wspaniała Ewa Kasprzyk.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3": kiedy premiera?

Jak na razie nie znamy dokładnej daty premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Wiadomo, że obecnie trwają jeszcze zdjęcia do filmu, więc najprawdopodobniej premiera odbędzie się na początku 2019 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?