Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2019: kto wygra?

To już ostatni etap Turystycznych Mistrzostw Blogerów 2019. Została już tylko szesnastka finalistów, która zaciekle walczy o wygraną. Oni zrobili wszystko co mogli, teraz czekają na rozstrzygnięcie konkursu i głosy Internautów.

Niedawno poznaliśmy wszystkich blogerów, którzy zostali wybrani w konkursie. Ich sylwetki i blogi warto poznać, ponieważ są kopalnią inspiracji do podróży, zarówno tych dalekich, jak i tych bliskich. Każdy z nich reprezentuje wybrany region Polski. Przypomnijcie ich sobie, pod tym LINKIEM.

Kto wygra w konkursie "Turystyczne Mistrzostwa Blogerów"? Właśnie rozpoczęło się głosowanie, które potrwa do 26 sierpnia 2019 r.

Można głosować jeden raz na dobę (wymagana jest weryfikacja mailem).

Blogi podróżnicze inspiracją do wybrania kierunków podróży

W dobie blogów, Instagrama i Facebooka, większość z nas planując urlop inspiruje się tymi źródłami. I słusznie. Dawno minęły czasy, oklepanych od lat takich kierunków podróży, takich jak Egipt, Grecja, Turcja, gdzie wybieraliśmy się na wyjazd z biurem podróży. Dzisiaj jesteśmy otwarci na nowe kierunki. Potrafimy spakować się do vana, zabrać rower i jechać w świat z mapą w ręku. Właśnie dla takich ludzi, blogerzy podróżniczy prowadzą swoje internetowe pamiętniki, żeby inspirować, podpowiadać nowe pomysły do marzeń i zachęcać do tego, żeby przecierać nieprzetarte szlaki.

Konkurs Turystyczne Mistrzostwa Blogerów jest właśnie dla takich ludzi. Głosujmy na najlepszych i pomagajmy spełniać kolejne podróżnicze marzenia.