Miłosny horoskop tygodniowy 23-30.09.2023 r. wyjawia dokładnie, co nas czeka w życiu uczuciowym. Dzięki mądrości Gwiazd dowiesz się, czego nie robić, by nie stracić szansy na miłość.

Sprawdź: 

Baran (21.03–19.04)

Baran otworzy swoje serce. W połowie tygodnia zrozumiesz, że pewna osoba od lat skrycie darzy cię uczuciem. Jednak dopiero teraz nadszedł odpowiedni czas na pojednanie dusz i... ciał.

Byk (20.04–20.05)

Byk z rozmarzeniem będzie wspominał starą miłość. Niestety, zatrzymując się myślami w przeszłości, przestajesz zwracać uwagę na to, co jest teraz dla ciebie ważne. Osoby, które cię kochają, potrzebują cię tu i teraz.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta czeka tydzień pod znakiem wielkiej miłości. Poczują tak silne emocje, że aż im popłynie łza wzruszenia. Zarezerwuj wolny wieczór, bo czas spędzony razem jest bezcenny. To dobry moment na ważne wyznania.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie musiał zastanowić się, kto jest dla niego najważniejszy, a wybór nie będzie łatwy. Jeśli nie podejmiesz decyzji na dniach, twój związek będzie zagrożony. Raki gotowe na nową miłość powinny mieć oczy szeroko otwarte.

Przeczytaj także: 

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew poczuje się opuszczony i niezwykle samotny. Poczucie smutku będzie ci towarzyszyło aż do końca tygodnia. Na szczęście wsparcie bliskiej osoby i niepodziewane odwiedziny poprawią ci nastrój.  

Panna (23.08–22.09)

Panna może liczyć na uśmiech losu.  Jeszcze przed weekendem wpadnie ci w oko pewna osoba i nie będziesz w stanie przestać o niej myśleć. Zanim jednak podejmiesz pierwsze kroki, wykonaj rytuał oczyszczający aurę i blokujące wampiry energetyczne.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie odchodziła od zmysłów, ponieważ wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jej partner nie jest wobec niej całkowicie szczery, możliwa także zdrada. Zanim podejmiesz odpowiednie działania, upewnij się co do faktów. Czasem pozory mogą mylić.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion zachowa się nieroztropnie, a nawet skandalicznie. W środku tygodnia tama goryczy się przeleje, a ty w emocjach chlapniesz coś nieopatrznie. Twoje słowa boleśnie zranią ukochaną osobę i konflikt gotowy.

Zobacz także:

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie cały tydzień chodził z głową chmurach. Zakochasz się lub w twoim związku znów zakwitnie miłość i nie będziesz mogła się skupić na sprawach zawodowych. Uśmiech nie będzie ci schodził z twarzy.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec straci nadzieję, że kiedykolwiek dane będzie mu zaznać szczęścia w związku. Jak wskazują Gwiazdy, pierwszy krok do znalezienia prawdziwej miłości to pokochanie samego siebie. Bądź dla siebie wyrozumiała.

Wodnik (20.01–18.02)

Zodiakalny Wodnik w końcu pęknie i przestanie przymykać oko na pewne zachowanie partnera, które ma na niego negatywny wpływ. Kierowana wewnętrznym buntem podejmiesz kluczowe decyzje, z którymi czekałaś od tak dawna.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby, które szukają miłości, powinny zachować szczególną czujność. W twojej obicie pojawi się wartościowa osoba, która jest twoją idealną połówką. Jeśli między wami zaiskrzy, będzie to związek na zawsze.