Miłosny horoskop tygodniowy 16-22 września 2023 roku pokazuje, że wiele znaków zodiaku może liczyć teraz na pomoc Amora, ale nie wszystkie. Przede wszystkim Koziorożec musi uzbroić się w cierpliwość, jeżeli chce, aby los wkrótce się do niego uśmiechnął. Kto jeszcze powinien uważać? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran powinien przestać chować głowę w piasek. Nie ma sensu udawać, że w jego życiu uczuciowym nic się nie dzieje, bo znaki, które dostaje, nie są niczym. Warto otworzyć się na osobę, która je wysyła, a może to być początek czegoś pięknego. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk zamierza realizować teraz siebie w stu procentach. Postawi na karierę i nie w głowie będą mu miłostki. Jeżeli jednak już jest w związku, nie powinien zaniedbywać swojej drugiej połówki, bo ta może zacząć się buntować i zrobi się nieprzyjemnie. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą musiały zmierzyć się z przykrą rzeczywistością. To, co do tej pory brały za pewniak, nagle okaże się jedynie farsą. Powinny przemyśleć, czy na pewno ta relacja jest warta aż takich emocji. Być może lepiej odetchnąć i z optymizmem spojrzeć w przyszłość. 

Rak (21.06-22.07)

Rak poświęci się teraz w stu procentach ukochanej osobie, a single o tym znaku zodiaku skupią się na obiekcie swoich westchnień. Wszystkie Raki będą chciały przychylić nieba wybrankowi swojego serca, ale powinny pomyśleć też o sobie, aby nie dać się wykorzystać. 

Lew (23.07-22.08)

Lew zapomni na chwilę o tym, co go męczy i pozwoli sobie na odrobinę odrealnienia. Zamierza korzystać z życia i właśnie to sprawi, że jego serce zabije teraz szybciej. Przygody, które go czekają, są dla niego znacznie ważniejsze niż typowa miłość. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi kuć żelazo, póki gorące, a w zasadzie - póki trwa jej sezon. To właśnie teraz gwiazdy najbardziej jej sprzyjają pod względem miłosnym. Czas odważnie okazać swoje uczucia i zadbać o to, aby wszystko potoczyło się tak, jak Panna tego pragnie. 

Waga (23.09-22.10)

Waga nie powinna wyrywać się przed szereg, bo może jedynie narobić sobie kłopotów. Jej życie miłosne jest teraz dalekie od ideału, ale warto, aby cierpliwie poczekała, a los już niedługo się odwróci. Wychodzenie z inicjatywą teraz nie jest dobrym pomysłem.

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion musi liczyć się z tym, że i na niego w końcu Amor zastawi pułapkę. Pytanie tylko, czy wyczuje moment, w którym się to wydarzy. Jeżeli marzy o wielkiej miłości, powinien być czujny. Nie tak łatwo będzie mu bowiem odczytać znaki od losu. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec poczuje, że jego życie uczuciowe w końcu weszło na właściwe tory. Podejmie decyzje, które już dawno powinny zostać podjęte i nie zamierza dłużej zwodzić siebie, ani nikogo innego. Najwyższa pora kierować się sercem, a nie rozumem. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec nie ma ostatnio najlepszej passy. Ten tydzień znów da mu popalić pod względem uczuciowym. Powinien jednak uzbroić się w cierpliwość i to przeczekać. Już niedługo i dla niego Słońce wzejdzie na horyzoncie. Wystarczy odrobina cierpliwości i odwagi. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik poczuje, że w jego życiu miłosnym wszystko wróciło na dobre tory. Będzie korzystał z tych chwil, jak najbardziej się da. Dawno nie czuł takiego szczęścia jak teraz. I nawet jeżeli to chwilowe, nie zamierza teraz martwić się na zapas. Chce czerpać z życia pełnymi garściami. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby mogą liczyć teraz na wsparcie osoby, która jest im bliska. Nie musi być to partner, wystarczy przyjaciel. Ważne, że przekonają się o oddaniu tej osoby. Dzięki temu będą wiedziały, że zawsze mogą na nią liczyć i teraz to jest ich najważniejszą sercową sprawą.

Zobacz także: