Magiczne właściwości cebuli

Cebula od wieków uważana jest za magiczną roślinę.  Ze względu na swoje właściwości ma szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej. Niestety wiele osób zapomina o tym, że cebula ma nie tylko korzystny wpływ na ciało: leczy infekcje, wzmacnia odporność i dodaje energii, ale także ma działanie ochronne.

Tradycyjnie wieszano wianki z cebuli przy wejściu do domu, które skutecznie chroniły rodzinę i dom przed zła energią, wampirami energetycznymi i urokami. Co więcej, zakopane wiosną łupki cebuli przyciągną do ciebie pieniądze. Ale tylko w przypadku, gdy ziemia będzie żyzna i pulchna.  A może nie trzymają się ciebie pieniądze? Łupka cebuli w portfelu sprawi, że będzie on zawsze pełny pieniędzy.

Jak widzisz, cebula ma bardzo wiele zastosowań. Nie tylko ma moc ochronną, ale także przyciągania. Dlatego też wykonując słowiański, tradycyjny rytuał miłości z cebulą możesz pozbyć się pecha w miłości.

To może cię zainteresować:

Jak wykonać rytuał miłości z cebulą?

Aby dobrze wykonać rytuał, należy wybrać cebulę, która wyglądem i kształtem będzie przypominała osobę, o której myślimy. Co to oznacza w praktyce? Jeśli osoba jest drobnej budowy ciała, to cebula powinna być niewielka, a jeśli osoba jest wysoka, cebula powinna być smukła. Pamiętaj, żeby rytuał wykonywać w ciszy i skupieniu, a swoje myśli skup na ważnej dla ciebie osobie. Co będzie ci potrzebne do wykonania rytuału? Oczywiście cebula – najlepiej biała lub czerwona, bez pestycydów, ale także:

  • nóż,
  • trzy szpilki,
  • kartka,
  • czerwony długopis lub flamaster.

Przeczytaj też:

Miłosny rytuał z cebulą: krok po kroku

Skup swoje myśli a osobie, która jest dla ciebie ważna, a następnie:

Zobacz także:

  1. Na szczycie cebuli wytnij nożem otwór w kształcie trójkąta.
  2. Na kartce napisz czerwonym pisakiem imię ważnej dla ciebie osoby.
  3. Zgnieć kartkę i wciśnij ją do wyciętego otwory w cebuli.
  4. Zamknij wycięcie pozostałym kawałkiem cebuli, przypinając go trzema szpilkami.
  5. Zamknij oczy i w skupieniu powiedz szeptem lub w myślach: wszechświat pragnie dla mniej tej miłości.
  6. Po wypowiedzeniu magicznej formuły musisz jak najszybciej zakopać cebulę, aby mogła puścić korzenie i pędy, tak jak wasza miłość zakwitnie.

Aby rytuał z cebulą był skuteczny, musisz mieć czyste intencje, a twoje uczucie powinno być szczere.