Czego jak czego, ale uroku Michelle Obamie, żonie byłego prezydenta USA, nie można odmówić. Statystyki nie kłamię, Michelle była jedną z najbardziej lubianych politycznych drugich połówek od czasów Jackie O'Kennedy. Zaangażowana w akcje charytatywne, własną fundację, w której promuje edukację dziewczynek w krajach słabo rozwiniętych i wszelkiego typu miarodajne inicjatywy - Michelle Obama nigdy nie była tylko "żoną swojego męża". Wręcz przeciwnie, często to właśnie jej wystąpienia szeroko komentowano.

W swoim ostatnim prezydenckim orędziu Barack Obama podziękował Michelle w pięknych słowach, w których zawarł dotychczasowe dokonania swojej żony. "Sprawiłaś, że Biały Dom był otwarty dla każdego, (...) jesteś moją najlepszą przyjaciółką.", mówił ustępujący prezydent. Faktycznie, Michelle bardzo ociepliła wizerunek Białego Domu.

Zobaczcie wzruszający filmik, który Michelle Obama przygotowała z komikiem Jimmy'm Fallonem!


Jej akcja #LetGirlsLearn odbiła się bardzo szerokim echem na świecie, a zaangażowały się w nią tysiące osób, również amerykańskie gwiazdy np. Missy Elliot. Michelle z pewnością nie porzuci fundacji po odejściu z Białego Domu i będzie wspierać młode dziewczyny w osiąganiu sukcesów oraz przede wszystkim poszerzać świadomość społeczną.

Z okazji jej 53. urodzin, postanowiłyśmy przypomnieć najbardziej urocze momenty Pierwszej Damy, zobaczcie! 

ZOBACZ TEŻ:

Zobacz także:

DLACZEGO BARACK OBAMA JEST FEMINISTĄ?

MELANIA TRUMP: 10 FAKTÓW O PIERWSZEJ DAMIE