Michał Szpak po sukcesie, jaki odniósł na tegorocznej Eurowizji, z pewnością nie narzeka na brak pracy. Finalista pierwszej edycji X Factora z powodzeniem koncertuje po całej Polsce. Warto podkreślić, że nawet na jego biletowane występy nie brakuje chętnych i artyście udaje się zapełnić duże sale i amfiteatry. Młody gwiazdor może pochwalić się sporym gronem sympatyków, którzy wiernie wspierają swojego idola.

Michał Szpak robi, co może, by w międzyczasie poświęcać czas bliskim. Wokalista nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego niezwykle ważna. Piosenkarz ma trójkę rodzeństwa: dwie siostry Marlenę (starsza) i Ewę (młodsza) oraz starszego brata Damiana. Wszyscy starają się siebie wspierać. Ostatnio z jedną z nich Michał zaśpiewał w trakcie swojego występu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Szpak pochwalił się siostrami. Z młodszą wystąpił na jednej scenie. Podobne do brata?

Tym razem finalista X Factora zamieścił w sieci zdjęcie, na którym pozuje nie tylko z siostrami, lecz także z tatą, starszym bratem i babcią. Warto przypomnieć, że mama Michała Szpaka zmarła w zeszłym roku. To jej wokalista zadedykował swoją debiutancką płytę Byle Być Sobą i występ w trakcie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Tak wygląda najbliższa rodzina Michała Szpaka. Podobni do niego?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Szpak przeszedł spektakularną metamorfozę. Od kolorowego ptaka do wyrzeźbionego rockmana

Zobacz także: