Znaki zodiaku kryją nasz temperament. Dzięki nim możemy dostrzegać to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Szukając stałego partnera, a nawet męża nie powinnyśmy kierować się tylko wyglądem fizycznym. Może być on zwodniczy, a przede wszystkim, mija. Dlatego też każdy związek powinien być oparty na wspólnych wartościach, pasjach poczuciu humoru i dopasowaniu temperamentów. Sprawdź, które znaki zodiaku to idealni mężowie.

Idealne znaki zodiaku: Ryby

Mężczyźni spod znaku Ryb to tajemniczy kochanek. Jeśli się zakochają to bez pamięci i aż do grobowej deski. Na początku są nieśmiali wobec wybranki serca, co może w jej sercu wprowadzić lekki niepokój. Jednak gdy poczują twardy grunt pod stopami i będą widzieli przychylność w twoich oczach, oddadzą ci całe serce jak na dłoni. Jako mężowie lub partnerzy będą oczekiwali jasnych instrukcji i poleceń, a wtedy wykonają wszystko, o co poprosisz. Niestety, sami z siebie nie domyślą się, o co ci chodzi.

Znaki zodiaku idealnie pasujące do mężczyzny Ryby to: Rak, Panna, Wodnik.

Zobacz: 

Idealne znaki zodiaku: Lwy

Zodiakalne Lwy cieszą się niezwykłym temperamentem, a swoją wybrankę darzą gorącym i płomiennym uczuciem. Będą walczyć o jej miłość i względy, a gdy zdobędą jej serce, nie osiądą na laurach. Będą starali się swojej ukochanej dać gwiazdkę z nieba i spełniać jej wszelkie zachcianki. W tym związku poczujesz się jak królowa. Niestety mając takiego partnera lub męża, nie możesz  liczyć na pomoc w obowiązkach domowych. Nawet wielka miłość nie zmusi go do włączenia pralki.

Znaki zodiaku idealnie pasujące do mężczyzny Lwa to: Byk, Lew i Strzelec.

Przeczytaj: 

Zobacz także:

Idealni mężowie to  Strzelce

Pan Strzelec to niepoprawny romantyk. Zgody się zakocha, nie widzi świata poza swoją wybranką. Kobieta, którą obdarzy uczuciem to prawdziwa szczęściara. Strzelce, nawet gdy się zakochają, nie będą wylewni w słowach i komplementach, ponieważ wychodzą z założenia, że to jest oczywiste. Wolą swoje oddanie i przywiązanie okazywać w sposób bardziej przyziemny i praktyczny. Możesz się spodziewać, że twój partner Strzelec będzie wykonywał większość obowiązków domowych, nawet jeśli go o to nie poprosisz. W sprawach łóżkowych wielka niespodzianka.

Znaki zodiaku idealnie pasujące do mężczyzny Strzelca to: Baran, Panna i Koziorożec.