Według tego, co mówią eksperci badający magię słowa, mężczyźni o tych imionach to złote rączki. Posiadają naturalne predyspozycje do tego, by zająć się domem i zadbać o jego stan techniczny. Chociaż nie wszyscy oni pracują w branży budowlanej, w wolnej chwili lubią korzystać ze swoich umiejętności i samodzielnie naprawiać wszelkie awarie. Bliscy często korzystają z ich porad oraz pomocy. 

Którzy mężczyźni są złotymi rączkami?

Poznaj imiona mężczyzn określanych jako złote rączki. Do tej wyjątkowej grupy należą: 

  • Paweł, 
  • Kamil, 
  • Karol, 
  • Zygmunt, 
  • Andrzej. 

Zobacz także: 

To magia zaklęta w imionach wpływa na aktywację ich wrodzonego talentu. Ci faceci potrafią stworzyć coś z niczego. Są urodzonymi majsterkowiczami. Dobrze wiedzą, jak zreperować domowy sprzęt AGD bez czytania instrukcji obsługi. Ich ukochane bardzo to doceniają i lubią chwalić się ich umiejętnościami wśród rodziny i znajomych. 

Mężczyźni o tych imionach to złote rączki

Paweł 

Paweł to mężczyzna, który nie boi się żadnej pracy. Cechuje go samodzielność i zdyscyplinowanie. Jeśli wie, że coś pozostaje w zasięgu jest możliwości, nie waha się ani chwili, by po to sięgnąć. To właśnie dlatego, zamiast wydawać pieniądze na remont, woli sam podszkolić się w sztuce kładzenia płytek i montowania mebli. Jest przy tym niezwykle staranny, dlatego efekt jego domowych prac jest zawsze bardzo satysfakcjonujący. 

Kamil 

Talent Kamila do naprawiania różnych sprzętów bardzo często widoczny jest już od czasów dzieciństwa. Zamiast biegać za piłką, ten chłopczyk wolał sięgać po śrubokręt i przesiadywać w garażu ze swoim tatą. Ta pasja pozostała z nim również w dorosłym życiu. W wolnych chwilach Kamil z satysfakcją zabiera się za rozkręcanie urządzeń i odnajdywanie ich usterek. W jego domu zawsze wszystko działa, jak należy. 

Zobacz także:

Karol 

Karol jest uznawany wśród przyjaciół za złotą rączkę. Z jego pomocy korzystali już niejednokrotnie i zawsze byli pod wielkim wrażeniem umiejętności, precyzji oraz sprytu. Zamiast więc wzywać fachowca, by zamontować drzwi lub naprawić odpływ w wannie, proszą o pomoc Karola. To złota rączka, która dobrze zna się na tym, co robi. 

Zobacz także: 

Zygmunt 

Zygmunt posiada wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu prac remontowo-budowlanych. Potrafi nie tylko malować, szpachlować i wygładzać ściany oraz uszczelniać dach, ale również trafnie ocenia stan techniczny budynku czy pomieszczenia oraz wie, jak naprawić awarię hydrauliczną. To prawdziwy majster, który wykonuje swoją pracę rzetelnie. 

Andrzej 

Andrzej sam dba o to, aby w jego domu wszystko działało tak, jak należy. Zajmowanie się pracami remontowymi to jedno z jego ulubionych zajęć. Często tworzy nowe koncepcje tego, jak ma wyglądać przestrzeń, w której mieszka. A gdy już ustali plan, szybko zabiera się do pracy. Ma przy tym bardzo wesołe usposobienie i wielki zapał do pracy.