Gdy wszystko się komplikuje i rozpada, warto mieć przy sobie wspierającego partnera. W takiej sytuacji najlepiej poznajemy drugiego człowieka. Jedni nie mogą wytrzymać presji i odchodzą, ale inni trwają razem mimo wszystko. Tacy mężczyźni mają silny charakter i odporną psychikę. Są prawdziwym skarbem dla swoich partnerek. Mężczyźni o tych 5 imionach zawsze będą obok. Nawet wtedy, gdy wszystko się sypie. Zobacz, kto znalazł się na liście najbardziej wspierających osób.

Którzy mężczyźni zawsze będą obok?

Najbardziej odpowiedzialni mężczyźni wiedzą, czego chcą w życiu. Pracują nad związkiem, sobą i życiem, by było lepsze i szczęśliwsze. Są lojalni, wierni i kochający. Potrafią wybaczać, ale nie przymykają oczu na oszustwa. Przyszłość może być dla nich straszna, ale nie unikają trudów i walki. Stawiają na szczerość, stabilność i kompromis. Uczą się rozmawiać i przełamywać dla wspólnego dobra. Ucieczka od problemów nie wchodzi u nich w grę. Zdają sobie sprawę z tego, że razem można przezwyciężyć wszystko. Mężczyźni o tych 5 imionach zawsze będą obok swoich najbliższych:

Zobacz też:

Ci mężczyźni zawsze będą wsparciem

Artur uczy się na własnych błędach. Długo szuka swojego miejsca i idealnej partnerki. Gdy je znajdzie, postanawia zrobić wszystko, by wspólne życie było jak najlepsze. Uczy się szanować granice innych ludzi i dawać swobodę, by również nie "udusić się" w relacji. Potrafi poświęcać się dla bliskich, słuchać ich i starać się rozumieć ich punkt widzenia. Trudne sytuacje rozwiązuje w porozumieniu z rodziną, biorąc wszystko "na klatę".

Eryk ukrywa w sobie bardzo wrażliwą duszę. Ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla innych, chociaż czasem emocje biorą u niego górę. Ceni sobie stabilne i szczere związki, w których rozmawia się na każdy temat. Dzięki temu jest przygotowany na niemal każdą sytuację. Nie ucieka od odpowiedzialności i przyznaje się do błędów. Problemy rozwiązuje krok po kroku, biorąc pod uwagę uczucia innych i konsekwencje swoich czynów.

Michał wydaje się często oazą spokoju. Sprawia wrażenie, że przy nim nie może nikogo spotkać żadna krzywda. Wiele emocji tłumi w sobie, ale stara się nad nimi pracować. To niezwykle opiekuńcza i troskliwa osoba. Zawsze jest chętny do pomocy i stara się nie oceniać innych. Bliscy są dla niego najważniejsi, poświęca dla nich inne sfery życia. Ma jednak problemy z asertywnością i bywa wykorzystywany, nawet przez własną rodzinę. 

Tomasz do pewnego czasu jest wolną duszą. Gdy jednak odnajdzie prawdziwą miłość i wymarzony dom, staje się innym człowiekiem. Partnerkę stawia na pierwszym miejscu, a dzieci są jego dumą. Czasem wydaje się, że traktuje problemy niepoważnie, to jednak jego sposób na radzenie sobie z trudnościami. Jest bardzo silną osobą, która zrobi wszystko dla swoich bliskich. W obliczu zagrożenia odkrywa w sobie pokłady odwagi i wsparcia.

Zobacz także:

Zygfryd jest prawdziwą opoką rodziny i przyjaciół. Bliscy są dla niego domem i przystanią. Potrafi każdego cierpliwie wysłuchać i doradzić. Często staje w ich obronie, wspiera, pomaga i chroni. To osoba o złotym sercu, które otwiera przed potrzebującymi. Żadne problemy się są w stanie ich złamać, gdy ma obok siebie ukochaną. Może wiele wybaczyć i daje wiele swobody, ale stawia pewne granice, których nie wolno przekraczać. 

Sprawdź także: