Kobiece ciało to prawie jedna wielka strefa erogenna. U mężczyzn jest ich mniej, tym bardziej warto je poznać. Co lubią faceci?

Usta – namiętne pocałunki to coś co lubią i kobiety i mężczyźni. Skóra na nich jest bardzo cienka przez co są bardzo wrażliwe na dotykanie, całowanie czy lizanie.

Ramiona – szczególnie wtedy gdy są wysportowani i wkładają mnóstwo pracy w ich rzeźbę. Lubia kiedy kobieta to docenia, mówi im komplementy a w łóżku dotyka, masuje czy całuje tę strefę.

Plecy – większość mężczyzn uwielbia masaże, ale także mocniejsze doznania. Drapanie ich w czasie seksu sprawia, ze czują się bardzo dziko.

Klatka piersiowa – nie tylko kobiety lubią pieszczoty piersi. Męskie sutki są tak samo wrażliwe na dotyk jak kobiece. Są też równie delikatne dlatego nie można przesadzić!

Brzuch i podbrzusze – to bardzo delikatne i wrażliwe na dotyk miejsca. Z pieszczotami brzucha trzeba być jednak ostrożnym. Panowie o wyraźniej zarysowanym brzuszku często nie lubią zwracać na niego uwagi.

Uda – a konkretnie ich wewnętrzna strona. Podobnie jak u kobiet u mężczyzn też dotykanie ich powoduje szybkie podniecenie. I daje nadzieje na przeniesienie pieszczot ciut wyżej.

Miejsca intymne – to chyba oczywiste. To najbardziej wrażliwa część męskiego ciała.