Teledysk do utworu Nieboskłon

Singiel "Nieboskłon" jest oficjalnym hymnem trasy "Męskie granie" 2017. "Nieboskłon" w wykonaniu trio Brodka, Organek, Rogucki zdobył już rzeszę fanów, którzy teraz mogą wreszcie zobaczyć teledysk do utworu. W energetycznym klipie występują główni wykonawcy i pozostali muzycy grupy: Adam Staszewski (gitara basowa), Robert Markiewicz (perkusja), Tomasz Lewandowski (klawisze), Lesław Matecki (gitara) i Agim Dżeljilji (instrumenty klawiszowe, elektronika). "Nieboskłon" zadebiutował na 18. miejscu Listy Przebojów Trójki.

Męskie Granie 2017 - singiel Nieboskłon

Wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego (TVN) można było posłuchać singla promującego tegoroczny festiwal Męskie Granie 2017. Pojawili się również sami artyści: Monika Brodka, Organek i Rogucki. Wszyscy byliśmy bardzo ciekawi tej współpracy. To naprawdę charyzmatyczne i ciekawe osobowości polskiej sceny muzycznej. Singiel nosi tytuł "Nieboskłon", a szefem muzycznym projektu jest Organek. Pytanie czy to rzeczywiście singiel, który chwycił za gardło? Nie jesteśmy zachwycone, dużo komercyjnego brzmienia, mało charakteru, który znamy i lubimy w tych artystach. Ale może właśnie takie było założenie... Jest energia, ale czy jest moc?

Kiedy odbędzie się tegoroczne Męskie Granie 2017

Premierowy koncert z udziałem Męskie Granie Orkiestra odbędzie się już 8 lipca w Poznaniu, to będzie start całej trasy. Później Męskie Granie zawita do: Wrocławia (15.07), Katowic (22.07), Gdyni (29.07), Krakowa (12.08), Warszawy (19.08), a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08). Jeśli chcecie kupić bilety, start 5 czerwca.

Męskie Granie Orkiestra wystąpi na wszystkich siedmiu koncertach trasy, na których zagra zupełnie nowe, zaskakujące aranżacje znanych przebojów. Próbką możliwości zespołu jest energetyczny singiel „Nieboskłon”, który był dla artystów pierwszą okazją do wspólnej pracy.

To wspaniałe uczucie, gdy spotykają się odmienne osobowości, a już po pierwszej próbie mówią wspólnym językiem. Wartość Męskiego Grania polega właśnie na tym, że artyści mogą wymieniać się doświadczeniami i wrażliwością – mówi o pracy nad singlem ROGUCKI.

Dla nas singiel "Nieboskłon" nie jest tym czego się spodziewałyśmy. A Wy co o nim sądzicie?

Więcej informacji tutaj